Sayfa 136/147 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. 1,43 usd de ikili dip oluşumunu görünce 2 gün önce bür miktar tahtadan tırtıklayarak giriş yaptım. Temel anlamda kayda değer sorun görünmüyor ama detaylı çalıştıkça burda yazmaya çalışırım.

ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Dünya sağlık örgütü: Global kuş gribi durumu endişe verici

3. Dünya sağlık örgütü: Son haberlerden sonra hayvanlardan insanlara grip yayılma riskinin global risk değerlendirmesinin gözden geçiriyoruz

4. Angende pis yanıldım.

Yanılmayla birlikte iyi de zarar yazdık.

Şeffaf olmayan yönetimlerin hisselerini bir daha almam. Herkese bol kazançlar...

5. KLİMİK'ten deprem raporu: Bölgede bulaşıcı hastalık riski artıyor

- Suriye’den kolera vakaları bildiriliyor olması deprem bölgesi için önemli risk taşımaktadır. İshalli vakalarda kolera başta olmak üzere ishal etkenlerinin kesin tanısı için mikroskopi dahil hızlı tanı, kültür/besiyeri/kit, teçhizat alt yapısı kurulmalı ve kolayca ulaşılabilir olmalıdır

6. Deprem bölgesine yardım mı yaptılar. Bu ********lerden almasınlar.

7. Nerdeyse halka arz fiyatına gelecek. Enflasyonu düşünürsek bir buçuk yılda hisse çok değer kaybetti.

Neyse hakkımızda hayırlısı.

8. Satışlarının yüzde seksenini yurt dışına yapan bir firma olarak yurt içinde oluşturulan yapay döviz kurundan olumsuz etkilendi ve hak ettiği karı elde edemedi bu sene maalesef. Bu durum mevcut temettü politikasında bir değişikliğe neden olmazsa 2 TL civarı bir temettü vermesini bekliyorum. YTD.

Sayfa 136/147 İlkİlk ... 3686126134135136137138146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •