Sayfa 2/147 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 9 - 16 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Bu arada oransal dağıtımlarda parası olan para
    kazanacak hisse satıp ta bizim gibi katılanlarda
    düşen nalları toplayacak yine.

2. Sabit fiyattan satılmaması olumsuz. Uzun bir süredir fiyat aralığı olan bir halka arz gelmiyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu arada anatolia'nin satislarinin %90'indan fazlasini yurtdisina yaptigi ve kar marjlarinin muazzam yuksek oldugunu belirtmekte fayda var.

Favok kar marji %84 (2020/12) ; %83 (2021/03) muazzam rakamlar bunlar.

Bist icinde boyle bir sirket varmi ? hic zannetmiyorum ! hem satislarinin %90'ini yurtdisina yapacak hemde favok marji %83 olacak.

guzel veriler bunlar. Ama 2022 de 2023 de ne olacak ? surdurulebilirliligi nedir ? bunlara da bakilmali

"yatırım tavsiyesi değildir"
    SAYIN Hayek oransal dağıtım mı yoksa eşit mi olacak.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

oransal olacak
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    SAYIN Hayek oransal dağıtım mı yoksa eşit mi olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    oransal olacak
    Sayın hayek gelecek varlık yönetim aş halka arzına katılacak mısınız?

6. Düne kadar RTALB ve GÜLERDE şiirler yazanlar, bugün buralara çadırı kurmuşlar.. bu muazzam güzel, harika güzel laflarını diğer forumdada o kadar kullanmıştı ki, ama o bunları her yazdıkça hısse dibe indi... dıkkat edın. covıt e paralel var olan bır sırket. covıdı çık. şirket sıradanlaşır.. ama rtalb de aynı zamanda aracı kurum var.. ayrıca 2,5 mılaye pıyasa degerı nedır ? onumuzdekı 5 yıl kar elde etse ve her yıl 500 mılyon net kar yazsa defter degerı anca 25 tl olur... al yada alma sen bılırsın ama düşün.. ytd.

7. muazzam güzel arkadaş rtalb ıcınde bu cumlelerı yazmısmıydın. demekkı sadece muazzam olması yetmıyormus.. ayrıca bu sırket madem bu kadar karlı ve devam edecek neden senın ıle bu parayı paylasma yoluna gıtsın ? dedıgım gıbı onumzdekı 5 yıl , her yıl 500 mılyon kar yazsa defet degerı anca 25 tl olur.. pekı bu kadar kar elde eder mı ???

8. şırketın karlılıgına muazzam dıyen arkadaş pekı defter degerı 5 lıralık hıssenın 22 lıradan arz edılmesıde kımın ıcın muazzam ?? defter degerı kac yıl sonra yıllık ne kadar kar ederse 22 tl olur lutfen bıldırırmıın !

Sayfa 2/147 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •