Sayfa 4/147 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 25 - 32 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

bos konusma

yeni halka arz olacak sirket ?? varsa analizin yaparsin

Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    neyse yp bakalım guzellemelerını..

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bos konusma

yeni halka arz olacak sirket ?? varsa analizin yaparsin
    analiz için senı takıp edıyorum..gülerde ve rta da yaptıklarının hala tadı damagımızda

analizleri senin anlamaman gayet dogal

neden oldugunu rtalb forumunda yazdim sana
     Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    analiz için senı takıp edıyorum..gülerde ve rta da yaptıklarının hala tadı damagımızda
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4. ya bu oransslda TEZOL gibi 1001 lot muhabbeti varmi hani 900 lot yazipta afazla almak gibi..

5. 1000 lot alti ve USTU GIBI

6. Anatolia çok fazla yanıltmadı .Yıl sonu karına göre yaklaşık 5-6 f/k oranı ile fiyatı belirledi.

Halka arz edilen ve inceleyebildiğim hisselerin hiçbirinde böyle bir oran yok.

RTA nında yıl sonu f/k sı yaklaşık aynı olacak.Ne varki bu fiyatlardan almak, belki parası çok olan için bile zor olacak.
    Halk bu fiyattan alamadıktan sonra ne önemi var ki düşük fk nın.Blok ve yurt dışı satışlarda olabilir .

Halk eğer daha önceki trilç örneği gibi yüksek fiyatlardan bu hisseye sahip olursa, ör. burda 15 li f/k larda o zamanda bunun adı halka açılma değil halka yıkılma olur.

Daha önceki söylediğim gibi aynen makul bir fiyatla başlıyor. İnşallah senaryomun devamında yanılırım.

Kader ağlarını yine örecek gibi görünüyor!!!

"yatırım tavsiyesi değildir"

8. Sn. Hayek , 20 mn pay nerden çıktı .3 mn.ek satışla toplam 13 mn değilmi

Sayfa 4/147 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •