Sayfa 41/147 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. https://medyascope.tv/2021/10/08/chp...kular-geliyor/

DMO yakın zamanda ihale açmış bu konu ile ilgili. Fakat benim şahsi kanaatim şu ki bu işi yapan 8-10 firma vardır ve ANGEN %90 üzeri ihracat çalışıyor. Devlet ihalelerinde fiyat baskısı çok yüksek olduğu için bu işi alacaklarını tahmin etmiyorum. Uygun fiyata devlete yakın bir firma alır gibime geliyor.

Ama şunu da düşünmek lazım, bu yeni zorunluluk piyasadaki toplam pastayı büyütecek. Bu da her halükarda avantajlı bir durum oluşmasını sağlar. Belki farklı ülkelerin de yakın zamanda benzer zorunlulukları olur.

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Haber: https://www.trthaber.com/haber/gunde...ak-632281.html

[email protected]

Yatırımcı ilişkileri - T.C. Sağlık bakanlığı SMA PCR taramaların başlaması hakkında

Merhabalar,

Sağlık bakanlığının ilgi açıklamasına göre Türkiye'de evlilik öncesinde tüm çiftlere ve yenidoğan bebeklere SMA taraması yapılması programı hayata geçiriliyor.

Tüik verilerine göre 2020 yılında 487 bin 270 çift (974540 kişi) evlendiğine, 1 milyon 112 bin 859 canlı doğum olduğuna göre PCR temelli SMA tarama pazarının küçümsenmeyecek bir potansiyel sunması olasıdır.

Şirketinizin sosyal sorumluluk ve paydaşlarına katkı sunması bağlamında bu alana yönelik bir girişiminin olup-olmayacağı hususunda Kamuyu Aydınlatma Platformu da dahil olmak üzere paydaşlarına bilgilendirmesi olur mu, bu konuda aydınlatılmam ricası ile çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

En Derin Saygılarımla

..............................

Yarın gelen yanıtı paylaşacağım arkadaşlar. Bakalım bu konuda şirketin paydaşlarına değer katacak bir hamlesi olacak mı?

2. Sayın KWN bilgilendirme için çok teşekkürler.

23.30 üzeri kalırsa günlükte fincan-kulp formasyonu oluşuyor sanırım.
    Ne dersiniz?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. Teknik işlerden çok iyi anladığım söylenemez ama hissenin veriyi yorumlayacak yeteri kadar geçmişi olduğunu düşünmüyorum.

Bence odaklanmamız gereken nokta, TL'nin bu kadar değer kaybettiği bir ortamda, satışlarının %90 üstünü yurtdışına yapan bir firmaya ortak oluyoruz, üstelik büyüme hikayesi söz konusu.

Firmanın ciddi bir nakit pozisyonu var ve Anatolia Geneworks'e yatırım yapmış biri olarak beni en çok cezbeden ihtimal, firmanın pandemi dönemindeki satışlarla ve halka arz ile yarattığı kapitali akıllıca satın almalarda kullanıp sürdürülebilir iş modelini sağlamlaştırması hamlesi.

Bunu söylerken de sadece arzularımı dile getirmiyorum, firmanın yatırımcılarından olan ve şu anda yönetim kurulunda aktif rol alan bir beyefendinin söylemlerine dayanıyorum. (Mükemmel bir CV'ye sahip)

Kendisi 2 ay önce M&A ve uluslararası genişleme stratejilerine odaklanmak için şirkette artık aktif rol alacağını belirtti.

Bu yüzden detaylarına takılmadan bekleyeceğim.

Bunlar sadece kendi görüş ve yorumlarımdır. YTD.

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Sayın KWN bilgilendirme için çok teşekkürler.

23.30 üzeri kalırsa günlükte fincan-kulp formasyonu oluşuyor sanırım.
    Ne dersiniz?

Cuma ve Bugün İtibari ile ortak oldum.
    Herkese bol kazanç diliyorum.

Şirket finansallarına bakarak uygun gördüğüm için aldıım.
    Forumu da başkan okluyacağım

Eskilere sorayım galiba 10 milyon hisse satışından gelen nakit şirkete girmiş. Gerisi ortak satışı. Doğru mudur?

Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    İş den olanların önemli kısmı bana ait

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Eskilere sorayım galiba 10 milyon hisse satışından gelen nakit şirkete girmiş. Gerisi ortak satışı. Doğru mudur?
    20000000 ana satış talep fazlasıyla da 3000000 toplam 23000000 adet satış gerçeleşti toplam 516.982.500 TL
    ortak satışı derken bu fiyat istikrarında 3,2 milyon geri alım oldu anu mu kastetdiniz acaba yaklaşık 22 maliyetle 3,2 milyon alım yaptı şirket 6 ay ve 12 ay satmama tahadütlü

Sayfa 41/147 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •