Sayfa 96/147 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 761 - 768 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. https://www.hurriyet.com.tr/dunya/so...arari-42105851

Angen uçar gider ömrüm gibi kaçar gider .
    Yüz kere paylaşım yaptım.fransizca yazmıyoruz ki anlayasınız diye .
    Bu hissenin bu sene fiyatı kaç kat olur ne bileyim .

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. Son dakika: DSÖ'den Maymun Çiçeği için küresel acil durum kararı

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Maymun Çiçeği Hastalığı için küresel acil durum ilan etti. Son açıklanan rakamlara göre hastalık*65 ülkede 15 bini aşkın kişide görüldü.

Koronavirüs*salgını ile mücadele sona ermeden dünyanın yeni korkulu rüyası haline gelen*Maymun Çiçeği*hastalığı ile ilgili Dünya Sağlık Örgütü'nden (DSÖ) dikkat çeken bir karar geldi.

KÜRESEL*ACİL DURUM*İLAN EDİLDİ

Dünya Sağlık Örgütü az önce yaptığı duyuru ile Maymun Çiçeği Hastalığı için küresel acil durum ilan etti.

DSÖ Genel Başkanı Tedros Adhanom Ghebreyesus, konuya ilişkin**"Maymun Çiçeği salgınının endişe yaratan bir acil durumu temsil ettiğine karar verdim"*açıklamasında bulundu.

65 ÜLKEDE 15 BİNİ AŞKIN KİŞİDE GÖRÜLDÜ

Son açıklanan rakamlara göre hastalık*65 ülkede 15 bin 600 kişide görüldü.

ABD'DE ÇOCUKLAR ARASINDA İLK VAKA

ABD Hastalık Kontrol Merkezinden (CDC) yapılan açıklamaya göre ülkede maymun çiçeğine ilk kez çocuklar arasında rastlandı.

Çocuklardan birinin California'da, diğerinin ise Washington DC'ye gelen ancak ülkede ikamet etmeyen bir bebek olduğu belirtildi. İki vakanın birbiriyle bağlantısız olduğu, çocukların muhtemelen ev içi bulaşma sonucu enfekte oldukları aktarıldı. Her ikisinin de sağlık durumunun iyi olduğu, tedavi altına alındığı vurgulandı.

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. Ben yazmışım peşine DSÖ beni dinleyip .
    Özer bey haklı hemen Angen e destek verelim demişler.
    DSÖ gözüme girdin şimdiden
     Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku

4. TV lerde hepatit aşağı hepatit yukarı diyor.

Yok şu kadar kişi hepatit mişde. bilmiyormuş .test yaptırın .ne duruyorsunuz test yaptırın.belki bendede vardır.ne bileyim test yaptırmadım ki .ama ben covid aşısı gibi test kiti ayrımı yapıyorum.

Angen 'in hepatit tespit kitleri var .illa buradan yazmadan görmüyorsunuz.angen kitleri her ülkeye lazım işte .alın alın bol bol alın. çok alımda ismimi verin iskonto yapsınlar. ama bu ara çok zam gelmiş olabilir.malum spekülasyon yapıyorlar şu kite zam geldi , bu kite zam geldi ham hum şaralop.

Bak DSÖ de beni okudu .maymun çiçeği virüsünü tam gazete ve TV haberlerine boy boy haber yaptırdı .

5. https://www.google.com/amp/s/www.son...0-si-15097630/

6. https://www.haberturk.com/son-dakika...sayisi-3479750

7.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    https://www.haberturk.com/son-dakika...sayisi-3479750

Tamam anladık covid-19, korona. Bu şirketin başka işi gücü yok mu? Daha önce ne yapıyordu? Başka hiç gelecek için planları yok mu? Her şeyi koronaya mı endeksli?

Yarın bir gün korona tehlikesi biterse hadi dağılın öküz öldü ortaklık bitti mi diyecekler?

8.  Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Tamam anladık covid-19, korona. Bu şirketin başka işi gücü yok mu? Daha önce ne yapıyordu? Başka hiç gelecek için planları yok mu? Her şeyi koronaya mı endeksli?

Yarın bir gün korona tehlikesi biterse hadi dağılın öküz öldü ortaklık bitti mi diyecekler?
    Anatolia Genetik sayfasına gir bak oraya, yatırımcı ilişkileri birimini ara, mektup yaz onlara.öğren, sen anlat.

haber yayınlanır .senin bildiklerin varsa yayınla.

Sayfa 96/147 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •