Sayfa 133/147 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Anatolia tanı istanbul endüstri ve ticaret serbest bölge şubesi tarafından yapılması planlanan ilave yüzey temizleme ve kaplama tesisi projesi ile ilgili çed süreci başladı

çevre ve şehircilik bakanlığı çevresel etki değerlendirmesi, izin ve denetim genel müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

Istanbul ili tuzla, ilçesi istanbul endüstri ve ticaret serbest bölgesi, aydınlı serbest bölge mahallesi, matraş caddesi, no:18/z02 g22b13a3c pafta, 162 ada, 6 parsel (1620 m2) mevkiindeki anatolia tanı ve biyoteknoloji ürünleri araş. Geliş. San. Ve tic. A.ş. Istanbul endüstri ve ticaret serbest bölge şubesi tarafından yapılması planlanan ilave yüzey temizleme ve kaplama tesisi projesi ile ilgili olarak istanbul valiliğimize sunulan p.t.d. Dosyası çevresel etki değerlendirmesi yönetmeliği'nin 16. Maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin çed süreci başlamıştır. Ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.

2. Günlük 2 milyon üç aylık 15 milyon hisse tahtaya geldi.Ak yatırıma yeni gelen 2 milyon lotu tahtaya basarak mı verecekler yoksa direkt Tankut a mı verdiler zamanla belli olur.

Son düzenleme : Rick Guerin; 24-01-2023 saat: 16:39.

3.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Günlük 2 milyon üç aylık 15 milyon hisse tahtaya geldi.Ak yatırıma yeni gelen 2 milyon lotu tahtaya basarak mı verecekler yoksa direkt Tankut a mı verdiler zamanla belli olur.

KAP'ta SERMAYE VE ORTAKLIK YAPISI BİLGİLERİ kısmında bulunan "DİĞER" başlığı altında 40.417.357 lot gözüküyor, "fiili dolaşımdaki pay" ise 32.400.341 lot olarak gösterilmiş. Hala eskiden Tankut İkizler'de gözüken 8 milyon lotun kimde olduğu belirsiz ve fiili dolaşımda değil.

4.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    KAP'ta SERMAYE VE ORTAKLIK YAPISI BİLGİLERİ kısmında bulunan "DİĞER" başlığı altında 40.417.357 lot gözüküyor, "fiili dolaşımdaki pay" ise 32.400.341 lot olarak gösterilmiş. Hala eskiden Tankut İkizler'de gözüken 8 milyon lotun kimde olduğu belirsiz ve fiili dolaşımda değil.

Deniz Yatırımın vermiş olduğu hedef fiyat zaten bu durumla ilgili.Bir çok fonun hisselere girebilmesi için iç tüzüğünde araştırma raporu vb. kurallar mevcut. Prosedürü gerçekleştiriyorlar.O hisselerin belli bir süre sonra fonlarda görülecegini düşünüyorum.Şu anda bu süreci yürütüyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Rick Guerin Yazıyı Oku
    Deniz Yatırımın vermiş olduğu hedef fiyat zaten bu durumla ilgili.Bir çok fonun hisselere girebilmesi için iç tüzüğünde araştırma raporu vb. kurallar mevcut. Prosedürü gerçekleştiriyorlar.O hisselerin belli bir süre sonra fonlarda görülecegini düşünüyorum.Şu anda bu süreci yürütüyorlar.
    Teşekkürler.

6. Böyle sessiz forumları seviyorum. Ben aldım. Hala zarardayım ama bekleyeceğim. Her şeyin hayırlısı...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

7. Alper şirkette Tankut tahtada bir bok yapamayacağına göre halka arz gelirlerini depremzedelere bağışlasınlar. Analarının kulakları daha az çınlar

8.  Alıntı Originally Posted by Hisseci61 Yazıyı Oku
    Alper şirkette Tankut tahtada bir bok yapamayacağına göre halka arz gelirlerini depremzedelere bağışlasınlar. Analarının kulakları daha az çınlar
    SPK görevini yapsa böyle olmaz, ulan götler siz mevduat bankasımısınız parayı faizde tutuyorsunuz der halka arz gelirlerini kullanmak için son tarih belirlerim. Kullanılmazsa sizin paraya ihtiyacınız yok der halka arz gelirlerine faiz işletirim. Yüksek temettü ile parayı yıllar içinde hortumlayıp yok edecekler ama spk ahır gibi işletildiği için anlamıyorlar.

Sayfa 133/147 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •