Sayfa 21/147 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Bugün nasıl kapatır sizce? Tahminleri alalım...

2. Herkes dün vermiş galiba forumda kimseler kalmamış. Uyanıklar mı erken uyanıp kaçmış, yoksa temelciler Cironun %90 ihracattan gelmesi ve kur artışından cesare tmi almış, bekleyip görelim kim haklı

ssss

3. Gelecek Varlık Yönetim gibi kötü bir şirketle aynı gün işleme başlaması kötü oldu. Gelecek Varlık düştü ardından Angen düştü. Gün boyu aynı hareketleri yaptılar. Benim görüşüm Pazartesi ya kopar gider ya da aylarca bilanço bekletir.

Alıntı Originally Posted by syncelik Yazıyı Oku
    Herkes dün vermiş galiba forumda kimseler kalmamış. Uyanıklar mı erken uyanıp kaçmış, yoksa temelciler Cironun %90 ihracattan gelmesi ve kur artışından cesare tmi almış, bekleyip görelim kim haklı

ssss
    Dostum bence guzel kagit. Ful aldim hayirlisi bakalim. Pentami 50 civari kaptilar. Bunu bekleyecem. Ihracat olayi yakin gelecegi dusunursek mukemmel arti mukemmel maalesef. Hayirlisi bakalim ytd.

5. son 10 dakika kala 320k alışa destek attılar.daha aşağı salmamak için,pazartesi görücez.ytd.

6. günaydın umarım herkes için güzel bir gün olur.
    hisse bugünde düşerse gene alım yapıp uzuncu olacağım galiba. yurtdışı yatırım kap haberleri düşene kadar kafayı zor kaldırır diye düşünüyorum ama belki haberler erken düşmeye başlar bekleyelim bakalım.

7. 24-25 TL iken hisseye saldıran ky,satan( belki açığa) bazı kurumlar...şimdi arz fiyatına gelince almaya korkan ky...hep aynı döngü.

8. Haftalık takasta alıcılar zıraat 23.78,garan 23.85,iş 24.54 vakıf 23.83 maliyetli...satanlar gedik,deniz,info,oyak...bu gün alıcılar meksa,info,ak,global...satacağımız zaman alıyoruz,alacağımız zamansa satıyoruz...bu gün satanlarsa ykredi,zıraat,halk,vakıf...düşünce herhalde "arz fiyatının altına gelecek kar etmesem de zarar etmiyeyim"...adamlar psikolojiyi iyi biliyor ve her zaman da kazanıyor...

Sayfa 21/147 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •