Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 257 - 264 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn kapkankaan;İki sandalye bir masadan ibaret şirketin adresini yazarmısın.?
    Gidip bir ziyaret edeyim, çaylarını içeyim,iki kutu da test kiti alayım..!
    istanbulda 2,3 milyonluk şirketi ky 2,3 milyara arz eden şirket nerde diye sor gösterirler ytd...

2.  Alıntı Originally Posted by kapkankaan Yazıyı Oku
    istanbulda 2,3 milyonluk şirketi ky 2,3 milyara arz eden şirket nerde diye sor gösterirler ytd...
    200 milyon kar etmiş, nasıl 2 milyon olacak.
    18 i gösterecekler diye günler öncesi yazdık.
    Belli bir yerden zıplatacaklar bilsek zengin olurduk ama gidecek öyle yada böyle

3.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Kim oynuyorsa iyi oynuyor.
    17-18 lere gelmeden rahat etmeyecek gibi.
    İşin asıl kötüsü BİST coşarken geri gitmesi.
    Ben arzda almıştım, allahtan fazla bulaşmadık.
    Sahibi paragöz hisseden uzak duracaksın, Arz dan önce birikmiş karı hüplettiğini bilsem arza da girmezdim.
    Bu benim tahminimdi, olur olmaz bilemem, ama hedefe yaklaştı. Dibi ve zirveyi tutturamazsınız, unutmayın

4. Arzdan beri Ak yatırım 3,6 milyon hisse almış maliyeti 21,75
    Garanti 1,8 milyon hisse almış maliyeti 23.10
    Emin olun sizler kadar dert etmiyorlardır.

5. tüm dünyada biyo hisseleri uçuşta bazılarında çıkış %30 lara vardı bizim angende çıkar gibi oldu ama ak yatırım yani patron yine takoz koymaya devam 19.20 den verdikleri 19.10 lardan fazlasıyla yerine koyuyor yine şaşırtmadı çıkışta set olan ortakların fiyat istikrarı devam oluyor ytd...

6. hergün düştüğü için maliyette düşüremez olduk nerden alsak zarar ediyoruz böyle saçma fiyat hareketi görmedim. tahta yapıcının dikkatine stop-loss seviyesini çoktan geçtik bu saatten sonra hayatta satmam elimdeki hisseyi süründür bakalım daha nereleri göstereceksin bize. Ayrıca bu şirket arzdan gelen paranın bir bölümüyle yurtdışında yatırım yapacaktı hani remen temettü diye dağıttıkları paranın yerine arzdan gelen parayı koydular.

7.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    hergün düştüğü için maliyette düşüremez olduk nerden alsak zarar ediyoruz böyle saçma fiyat hareketi görmedim. tahta yapıcının dikkatine stop-loss seviyesini çoktan geçtik bu saatten sonra hayatta satmam elimdeki hisseyi süründür bakalım daha nereleri göstereceksin bize. Ayrıca bu şirket arzdan gelen paranın bir bölümüyle yurtdışında yatırım yapacaktı hani remen temettü diye dağıttıkları paranın yerine arzdan gelen parayı koydular.
    mükemmel tespit kardeş arz öncesi apar topar dağıtılan kar payı ki son dağıtılan kar payı olarak tarihe geçecek artık bu firma asla kar payı dağtımı yapmayacaktır çünkü asla ky kazansın istemiyorlar arzdan gelen parayı dağıttıkları kar payının yerine koydular ytd... yani patron ve ortakları kazan kazan içindeler

Sayfa 33/147 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •