Sayfa 39/147 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 305 - 312 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Angen galiba rota yı yukarı çevirdi..Dökülen döküldü . Bu kur artışları Angen nin karını çıldırtacaktır..Kasada bulunan nakit paranın tamamı dolar ve euro mevduatlarında..Zaten satışların %80 yurt dışı ihracat..Yıl sonu sürprüz bir kar gelirse şaşırmam..
    50 milyon dolar ihracat yapmış sadece test lerden

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. halka arzdan zarar edenler maliyete gelince ilk kaçanlar oldu. pandemi korkusu başlayınca trade için gelenlerde karını aldı gitti ama ara ara gene girip çıkacaklardır. hissenin ana yönü yeni belli olacaktır diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    halka arzdan zarar edenler maliyete gelince ilk kaçanlar oldu. pandemi korkusu başlayınca trade için gelenlerde karını aldı gitti ama ara ara gene girip çıkacaklardır. hissenin ana yönü yeni belli olacaktır diye düşünüyorum.
    Alım yapar yapmaz aşağı veriyorlar.
    Seans kapanışına doğru tahtada ciddi ucuzluk oluyor.
    Algoritmik trade robotları mı hakim tahtada?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

4. Ohhh devre kesiciyi de yedik.
    Kariyerimize emin adımlarla ilerliyoruz.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

5. Sağlık, ilaç sektörü komple satış yedi. Sebebini bulamadım. Bilen var mı?

6. 'ABD, test kurallarını değiştirmeye hazırlanıyor. Mevcut uygulamaya göre aşılıların ABD'ye gelmeden önce PCR yaptırması yeterliydi. Şimdi, ülkeye giriş yapıldıktan sonra da PCR testi istenmesi planlanıyor. Beyaz Saray, bu yeni kuralı önümüzdeki hafta açıklayabilir.'

Yukarıda paylaştığım bilgiler doğru ise diğer pekçok ülkenin de bu eğilimi takip edeceğini varsayabiliriz.

... Piravir grubu ilaçlarla tedavi protokollerinde olsun, izolasyon süreçlerindeki 5.gün testleri ile varyantlara karşı filyasyon çalışmaları olsun ciddi artmış test kiti ihtiyacı ile daha da büyüyen bir kit pazarını global çapta görmemiz olası.

Halihazırda şirketin sipariş yetiştirmekte zorlanmasının muhtemel olduğunu düşünüyorum.

4.çeyrek bilançosu ile göreceğiz.
    Ak koyun kara koyun belli olacak.
    Son düzenleme : aokan1973; 01-12-2021 saat: 09:46.

7. Akşam 17:45'den önce hayatta almam seni. Muhteşem Cuma indirimi yapacaksın daha değil mi? :kahkah:

Sayfa 39/147 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •