Sayfa 35/147 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 273 - 280 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Düz mantık kuruyorum. Yanılıyor muyum acaba? Ak yatırım düşmemesi üzerine 1ay korudu ise bu hisseyi. Koruma bitince, daha beter düşmez mi?

2.  Alıntı Originally Posted by allaturcha Yazıyı Oku
    Düz mantık kuruyorum. Yanılıyor muyum acaba? Ak yatırım düşmemesi üzerine 1ay korudu ise bu hisseyi. Koruma bitince, daha beter düşmez mi?
    https://mobile.twitter.com/Gercek_Bo...037639/photo/1
    burada ak yatırımın alımları ve maliyetleri var çıkışların önündeki tek engel bizzat fiyat istikarı adı altındaki alımlar oldu çünkü yılmadan usanmadan ak yatırım günlük yukardan sat alttan al mantığıyla işlemler yaptı gerçi bir iki gün farklı oldu ama neyse alım satım kademe maliyetleri günlük fırsat buldukça takip etmeye çalıştım tabi bu ytd... şahsi görüşümdür...
    bu saatten sonra muhtemelen yönü piyasa belirleyecektir tek olumlu yanı ak yatırımın yukardan sat alttan al mantığı yok birde dünya genelinde bio hisseleri yukarı yönlü trend ama ne olacak pazartesi ve sonrası önemli birde bu hisse gelecek varlıkla aynı anlık hareketleri çok sık yapıyor beraber artıyor düşüyorlar gelecek varlıkta ki yukarı yönlü çıkışlarda buda eşlik edecektir... YTD...

3. 20.914 ortalama 3246000 adet alım piyasadaki senet sayısana göre büyük oran dilerse bu miktarla vezirde rezilde edecek miktar o da patronun insafına kalmış belki bu kadar sürünme yeter der umarız YTD...

4.  Alıntı Originally Posted by allaturcha Yazıyı Oku
    Düz mantık kuruyorum. Yanılıyor muyum acaba? Ak yatırım düşmemesi üzerine 1ay korudu ise bu hisseyi. Koruma bitince, daha beter düşmez mi?
    1 ay düşmesini engelleyim derken mal sahibi oldu akbank )))
    düşerse en çok akbank zarar eder, keyfi bilir

5. Fiyat istikrarı için gerekli fon bizzat sirket tarafından sağlanmiyor mu

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Fiyat istikrarı dedikleri şeyi,Kağıda kimsenin bulaşmasını, fiyatın yukarı gitmesini engellemek, olarak uygulamadıkları ne malum.?
    Çobanın,Çitler ile çevrili bostanda, koyun otlatması , sütünü, yününü,etini,kimseye vermediği gibi bir şey bu..
    Yarından sonra ,değişimin yararını, zararını, yaşayıp göreceğiz..

Sayfa 35/147 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •