Sayfa 142/147 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. https://www.linkedin.com/posts/giova...member_desktop

Bu yeni bir ürün mü bilemiyorum.Şirketin bilgi paylaşmak gibi bir düşüncesi olmadığı ve yatırımcı ilişkilerine ulaşılamadığı için soramıyoruz. Allah belanızı versin ne diyelim.

2. Tavan olsa ne olur. Oçlarının tohumları.

3. Genel kurul için burnundan soluyan yatırımcının gazını alıyor Alper. Tahtayı yapanlarla olan ilişkisi açık ve net.

4. son bir yılda neredeyse %50 deger kaybetmiş halka arz fiyatının kıyısına demir atmış hissede halen ali cengiz oyunları oynuyorlar gün içi toplam işlem 5.6 milyon ama gerçekleşen net yaklaşık 250 bin gerisi al-sat 27.80 gör 26.90 kapa hala alevere dalevere tahtacı ayrı dert patron desen hisseye sahip çıkmıyor aile şirketi olmasaydı çok sesli ortaklık olsaydı belki geri alım yapabilirdi şirket ama tek kalem aile şirketi birde yukardan hisse satan ortak var neyse umarız düzelir yeni girecek olanlar varsa uzak dursun orta doğu ve balkanların en lanet hissesidir bu tercih kendilerinin ama asla yatırım tavsiyesi değildir... YTD...

5. Şirkette bir göt korkusu mevcut gibi hatta toplantı salonunda bile güvenlik vardı. Çıkışta polis bekliyordu.

Hisse geri alımı düşünülmüyor.

Tankut İkizlere hem yönetim hem de yatırımcılar tarafından büyük tepki vardı.

Geleceğe dair olumlu bir bakış açısı yönetim tarafından belirtilmedi.

Alper Akyüz 350 bin hisse satışı açıklaması tam bir fiyaskoydu.

Alper Akyüz ün 3 milyon lot daha satışı gündeme geldi ve tepki gördü.

Şirket satın alımı konusunda olumlu bir cevap verilmedi.

Yetersiz yatırımcı ilişkileri genel kurulda sağdan soldan kalem isteyen bir pasif olarak dikkat çekti.

Yatırımcıya hiç umurumuzda değilsiniz mesajı verildi. Genel olarak bok gibi bir genel kurul oldu.

6. He nedir öyle güvenlik endişesi kapıda polis arabası içeride adam başı iki özel güvenlik.

İçeride hem üniformalı özel güvenlikler var hem de takım elbiseli kulaklarında telsizli güvenlikler falan.

Bir dahakine kum torbası, çelik yelek, miğfer falan olursa hiç şaşırmayacağım.

7. Alper Akyüz adalet ve vicdani yüzünü net olarak gösterdi. Depremzedeleri hatırlamayan mağduriyet yarattığını görmezden gelecek kadar vicdansız ve bu durumu telafi edecek adımlar atmaktan kaçınacak kadar adaletsiz bir kişi.
    Utanmadan 3 milyarlık piyasa değeri ile 250 milyarlık piyasa değerindeki Sasa nın sahibi Erdemoğlunu eleştirecek kadar ukala. Adam şirketine güveniyor ve yatırımcısının yanında duran açıklamalar yapıyor.
    Sen yapabiliyor musun Alper?
    Anatolia yı kendisinden başka öven olmadığı için genel kurulda bağımsız profesörlere soruyor.
    Nasılız ama süperiz dimi!
    1 yıllık yüzde 6 getiri ile Evet süpersiniz!
    Öyle toplantı salonuna davet edilmekle başkanlık sıfatlarına sahip olunup saygı duyulacağını ummak da ayrı bir ahmaklıktır.

8. Hepiniz atıyorsunuz öyle kötü, böyle kötü diye adam maaşını 35 binden, 55 bine yükselti ben ve bir arkadaş hariç hepiniz evet verdiniz.

Demediniz her şey eksiye giderken senin maaşın niye artıya gidiyor diye.

Oy olarak azınlıktayız karı, kocanın evet demesi yeterli ama küçük yatırımcının rahatsız olduğunu görmeliydi. En azından utanırdı.

Tepkimizi göstereceğimiz yer Alper'in maaş oylamasıydı ama yazık oldu herkes evet verdi. Tekrar söylüyorum ben ve diğer arkadaş ( ortak ) hariç.

Not 1: Benim ismim MKK da çıkmadı Ali bey not aldı. MKK ya soracak böylece benim hayırda güme gitti.

Not 2: Bir de burayı okuyorlar veya biri okuyup haber veriyor. Toplantıda Alper bey benim yeni şirketler masa ve sandalyeden daha ileri gidemedi diye daha önce buraya yazdığım yorumu söyledi. Biri Angen için masa ve sandalye demiş diye. Halbuki ben yurtdışında ki açılan iştirak şirketleri kast etmiştim. Merak eden önce ki yorumlarımda görebilir.

Sayfa 142/147 İlkİlk ... 4292132140141142143144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •