Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Kimseler kalmamış bu şirket ne yapmış böyle bütün hisselr on kat artarken bu neden arz fiyatının nda altına inmiş. Vay be yazık olmuş , batıyor sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Kimseler kalmamış bu şirket ne yapmış böyle bütün hisselr on kat artarken bu neden arz fiyatının nda altına inmiş. Vay be yazık olmuş , batıyor sanırım
    Şirkette tek iyi giden Alper'in maaşı. Şirketin ilk üç aylık kaarı 160 milyondan 10 milyona düştü Alper'in maaşı 35 bin liradan 55 bin liraya çıktı.

Genel kurula katılan ben ve diğer bir kişi oylamada hayır dedi, diğerleri kabul oyu kullandı. Alper'i ödüllendirdi hala şirketi batırmadı diye.

Gerçi şirketin yüzde altmışından fazlası Akyüzlerin kendi oyları yeter ama diğer hissedarların rahatsız olduklarını göstermesi açısından önemliydi hayır oyu.

3. Hisse, halka arzdan beri hesabımda duruyor. Ara ara bakıyorum, bana ilginç gelen şeylerden biri ise şu. Temettü ve bedelsiz dışında, şimdiye kadar KAP'ta bu hisse ile ilgili olumlu bir haber çıkmadı. Yurt dışında tabela şirket açılışı haberleri dışında da kayda değer hiç bir haber geçmediler.

İletişimi de zayıf, borsaya neden açıldığını bir türlü anlamadığım bir şirket. Şirket sahipleri kusura bakmasın ama her ne kadar potansiyelleri var olarak düşünsem de, sanırım pandemi onların piyangosu olmuş ve tam zamanında borsaya açılarak voleyi vurmuşlar. Şirket tarihçesine bakıldığında, vizyonları ve yönetimi sıkıntılı gözüküyor. Bu kadar rallinin olduğu bir dönemde, maalesef içi boş, kalıbının adamı olmayan bir performans sergiledi.

4. Satış cirosu çok az.en az 4 katına çıkarsa beklentiler yükselir.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. Dün akşam Sultanbeyli'de ki binanın önünden geçtim tek bir ışık bile yanmıyordu.

Acaba şirkette kimse kalmadı mı? Ter edip gittiler mi?

Alıntı Originally Posted by Sade Vatandaş Yazıyı Oku
    Ben mi yanlış okuyorum?

2023 ilk çeyrek 12 milyon kar.

2022 ilk çeyrek 163 milyon kar.

2021 ilk çeyrek 70 milyon kar.

Ne oluyoruz yahu? 11 milyon 916 bin lira kar nedir ?

Tankut boşuna satmamış, artık 1 liradan sattıklarını yerine kor herhalde.
    kâr pandemi kaynaklı idi. Pandemi bittikçe karda düştü. Bir litresi 2 tl olan suya çölde susuz kalsak kaç tl veririz. Pandemi de de fiyatlama öyle oldu. Pandemi bitince su 2 tl den fiyatladı. Oysa yatırımcıya çöldeki fiyattan hisseler satıldı. Düşüş ondan.

7.  Alıntı Originally Posted by boran Yazıyı Oku
    kâr pandemi kaynaklı idi. Pandemi bittikçe karda düştü. Bir litresi 2 tl olan suya çölde susuz kalsak kaç tl veririz. Pandemi de de fiyatlama öyle oldu. Pandemi bitince su 2 tl den fiyatladı. Oysa yatırımcıya çöldeki fiyattan hisseler satıldı. Düşüş ondan.
    Genel kurulda Alper öyle demiyor du ama, biz bu alanda tekiz uçacağız kaçacağız. THY bile bizim rakibimiz değil, covit kitleri talebi bitse bile daha bir sürü ürün üretiyoruz. Boş kalmayız, yurtdışında ofisler açıyoruz millet bizi bekliyor diye yağıp gürlüyordu.

8. Net kâr fena çakıldı
    Favök eksi yazdı
    Döviz fazlası var

https://youtu.be/h7d9FOX6r2k?si=NcrM1T__40krFQdm

Sayfa 145/147 İlkİlk ... 4595135143144145146147 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz