Sayfa 61/147 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 481 - 488 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Sayın Ata KKM a bağladıkalrı para sadece 142 milyon tl. Gelen bilançoda görüleceği üzere şirket kasasında en az 500 milyon tl nakit olduğunu göreceğiz. Şirket ya son derece ketum yada bu haberlerin ne işe yaradığını bilmeyecek kadar borsadan bihaber acemi patronlar. Ama geçtiğimiz aylarda iki patronda borsadan yaklaşık 1 milyon lot mal aldılar hemde 27-28 li fiatlardan..Patronların son derece disiplinli ve dürüst insanlat olduğunu düşünüyorum. Birde ARDYZ de olanlara bakın..Resmen patron yatırımcıları alenen dolandırdı.. Bu firma kendini tanıttıkça kurumsal yatırımcılar ilgi gösterecektir..Bu şirketin tek ihtiyacı kurumsal fonların hisseye olan ilgisizliği.. Ancak bilançolar geldikçe firmanın değerini er geç anlayacaklardır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Sayın Ata KKM a bağladıkalrı para sadece 142 milyon tl. Gelen bilançoda görüleceği üzere şirket kasasında en az 500 milyon tl nakit olduğunu göreceğiz. Şirket ya son derece ketum yada bu haberlerin ne işe yaradığını bilmeyecek kadar borsadan bihaber acemi patronlar. Ama geçtiğimiz aylarda iki patronda borsadan yaklaşık 1 milyon lot mal aldılar hemde 27-28 li fiatlardan..Patronların son derece disiplinli ve dürüst insanlat olduğunu düşünüyorum. Birde ARDYZ de olanlara bakın..Resmen patron yatırımcıları alenen dolandırdı.. Bu firma kendini tanıttıkça kurumsal yatırımcılar ilgi gösterecektir..Bu şirketin tek ihtiyacı kurumsal fonların hisseye olan ilgisizliği.. Ancak bilançolar geldikçe firmanın değerini er geç anlayacaklardır..
    geçmişte hisse aldıklarını görmemişim ben o zaman doğru yoldayız düşüş oldukça ufak ufak topla da gel
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Bence tipki egeen erbosan ve enson penta gibi muhtesem guzel kaat. Ytd. Srrmaye 100 ksri 400 evladiyrlik.

4.  Alıntı Originally Posted by TürkiyeTürkiye Yazıyı Oku
    Bence tipki egeen erbosan ve enson penta gibi muhtesem guzel kaat. Ytd. Srrmaye 100 ksri 400 evladiyrlik.
    ilerde iyi olacak umudumuz o yönde ytd...

5. Bugün dün gelen LOGO nun bilançosunu inceledim..Oda bir teknoloji şirketi.. Bizim ANGEN ile kıyasladım.. Sermayeler neredeyse aynı. Bizde sıfır borç var Logo da 300 milyon.. Bizde kasada en az 500 milyon nakit var logoda 259 milyon.. Logo nun cirosu 750 bizimki 500 cıvarı gelecek belki 600 milyon gelebilir..Karımız Logonun 2 katı.. Logo nun hisse fiatı 42.60 biz ise 27.50 lerdeyiz.. Bizim Logo ya göre fiatımızın en az 60tl olması gerekki burada göreceğiz bu yıl üç haneli rakamları göreceğiz..

Dünyanın en zengin dördüncü insanı olan Bill Gates, Covid-19 pandemisinin şiddetinin azaldığını ancak dünyanın bir sonraki pandemiye hazırlanması gerektiğini açıkladı. "Başka bir pandemi daha yaşayacağız. Bu sefer corona virüs ailesinden farklı bir patojenden kaynalanacak" diyen milyarder iş insanı hükümetleri hazırlanmak için yatırım yapmaya çağırdı.
    Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Covid-19'dan kaynaklanan ciddi hastalık risklerinin "önemli ölçüde azaldığını", ancak başka bir pandeminin ortaya çıkabileceğini söyledi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,378
    keşke patrona neden flipinler diye sorma imkanım olsa idi

Yönetim kurulumuzun 24.02.2022 tarihli toplantısında;

Şirketimizin uluslararası pazarlarda büyüme stratejisi kapsamında Filipinler'de satış ve pazarlama konularında faaliyet gösterecek bir iştirakimizin kurulmasına, bu süreçte yapılacak anlaşma ve diğer tüm işlemlerin takibi hususunda Genel Müdür'ümüz Sn. Alper Akyüz'ün yetkilendirilmesine, kuruluş sonrası dönemlerde meydana gelecek somut gelişmelerin kamuoyu ve yatırımcılarımızla paylaşılmasına toplantıya katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla,
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    keşke patrona neden flipinler diye sorma imkanım olsa idi

Yönetim kurulumuzun 24.02.2022 tarihli toplantısında;

Şirketimizin uluslararası pazarlarda büyüme stratejisi kapsamında Filipinler'de satış ve pazarlama konularında faaliyet gösterecek bir iştirakimizin kurulmasına, bu süreçte yapılacak anlaşma ve diğer tüm işlemlerin takibi hususunda Genel Müdür'ümüz Sn. Alper Akyüz'ün yetkilendirilmesine, kuruluş sonrası dönemlerde meydana gelecek somut gelişmelerin kamuoyu ve yatırımcılarımızla paylaşılmasına toplantıya katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla,
    Güzel haber, uluslararası arenada büyümeye devam:ok:

Sayfa 61/147 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •