Sayfa 144/147 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Vay be: 14 / 15 ekim 2021 de 22.50 den halka arz edildi. Bugün ( 05 mayıs 2023 ) 21.20 den bir miktar daha alış yaptım. Battı balık yan gider misali.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Beni bağlar sizde yan etki yapabilir öksürük, kaşıntı, basur falan olabilirsiniz.

2. Ben mi yanlış okuyorum?

2023 ilk çeyrek 12 milyon kar.

2022 ilk çeyrek 163 milyon kar.

2021 ilk çeyrek 70 milyon kar.

Ne oluyoruz yahu? 11 milyon 916 bin lira kar nedir ?

Tankut boşuna satmamış, artık 1 liradan sattıklarını yerine kor herhalde.

3. şirketin satışı bile beşte bir düşmüş ne yaptınız yattınızmı yoksa halka arz ederkken çokmu pahalı hisse sattınız .borsada bir furya vardı her kes bilançoyu şişirdi yazıklar olsun böyle firmalara pay alımı yapmayan angen bu bilanço nasıl bir bilanço şirket hiçmi satış yapmadı yazıklar olsun satış yokki bilanço olsun halka arzda ve geçen seneki satışlar nerde ne oldu battımı firman yazık yazık

4. angen sadece temettü degil bedelsiz verip dibin dibini gören hisse .satış yok satış bu firmalar sıkı kontrol edilmeli şişik bilançolarla halka arz olomuşlar

5. Geceden alış yazdım bakalım kaçtan gelecek diye. 21.20 den gelmiş yuh olsun be.....!

İki sene önce 22.50 den halka arz olmuştu..

Bakalım sonumuz nasıl olacak ya voliyi vuracağız, ya Alper şeyimize vuracak.::::::)))))))

6. hisseyi bedelsiz bile canlandıramadı hem TL hem dolar bazlı fiyasko arz altında ytd... bu saatten sonrada alsın patron turşusunu kursun karlıluk felaket düşmüş dahada düşecek görünen o belki bi spek bulur anlaşır çkartır yukseltir millete yedirir ya yoksa gidik ve bitik ytd...

8.  Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    Hocam bu rakamların hiç bir önemi yok.

Buradan gözüken rakamlar bu kurumun öz malı değil ki. Müşterilerin lotları.

Mesela benim hesabım Halk yatırımda yarın tutar satarım veya ilave yaparım. Burada benim ismim değil Halk yatırımın ismi görülür ama alan veya satan benim.

Sayfa 144/147 İlkİlk ... 4494134142143144145146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •