Sayfa 88/147 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 697 - 704 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. Tahtacı seni öpüyorum.
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

2. https://youtu.be/mp3DbaiQUPc

İzleyin derim.Alper hoca burada kriz bizi etkilemez, enflasyon bizi etkilemez diyor.%90 dan fazla ihracatımız var diyor. Yani bu şirket uçmaya hazır böcek gibi. Alper bey'i diğer hissemdeki patronla karıştırmıyorum.

Seni gidi tahtacı milleti döküp tam gaz gideceksin demek .diyorsun ki 29-30 dan alanlar boşaltsin.

uzun süre süründürebilecek misin acaba .Yabancılar sattı ve yine yabancilar yataydan toplamak istiyorlar.

Enflasyona rağmen bilanço iyi gelecek diye bekliyorum.

Ağustos 21'inde Angen fiyatı kaç olacak acaba?
    Düştükçe alıyorum . Hadi tahtacı bizi 18 lere götür . Ülkemizde en iyi yatırım aracı artık hisse senedi olmaya başladı.
    Seneye 70 lerden alamayacaksiniz.

Resesyona düşmek o kadar kolay değil . İzin vermezler.eğer ABD resesyona girerse dünya biter. emperyalizm biter.abd dünyaya hakim olamaz. o yüzden derler ki: "emperyalizm insanı öldürmeden yaşatır"

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

3. Temettü verimi borsada en az yanıltan hesap biçimidir.. ve bu oran en asgari temettü çarpı 20 dir...+ Süreklilik... Angen bu anlamda rüştünü ispat edebilecek mi (ben edeceğini düşünüyorum ytd)..ettiği anda 2.5 *20 en az ederidir...

4. Ve bu durumda ağustos temettüsü 1.25 *20 nin altına üç aşşağı beş yukarı çok düşmeyeceğini düşünüyorum ..anormal koşullar harici...bakalım teknik meknik bilmem tamamen temeldir.. .umarım yanılmam ...

5. Eğer bunlar çapsız bir masa bir labaratuvar covid şirketi değilse adam olur bunu.....,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    geçen gün şirketi aradım dedim ki kkm de para tutacağınız yerde kendi hissenizi alın güven miyormusunuz kendi şirketinize dedim öyle birşey yok dediler zaten geçmişte kkm ye para yatırdığı günden beri birde yüksek temettü açıkladıktan sonra şirket pek tad tuz vermiyor borçsuz bir şirket bu yeni karardan da olumlu etkilenir bence son günlerde artan vakaların haberi lazım ayrıca şiket haber yoksunu bu piyasaya sürekli havuç göstermeleri lazım yoksa vasat kalırlar bunları yönetim acemi olduğu için yönetemiyor ama yatırımcı ilişkilerini pek de mahsum değil gibi onlar topluyor olabilir günahını almak istemem adamın ama öyle izlenim bıraktı bende
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7. teşekkürler üstad sağolun varolun
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    geçen gün şirketi aradım dedim ki kkm de para tutacağınız yerde kendi hissenizi alın güven miyormusunuz kendi şirketinize dedim öyle birşey yok dediler zaten geçmişte kkm ye para yatırdığı günden beri birde yüksek temettü açıkladıktan sonra şirket pek tad tuz vermiyor borçsuz bir şirket bu yeni karardan da olumlu etkilenir bence son günlerde artan vakaların haberi lazım ayrıca şiket haber yoksunu bu piyasaya sürekli havuç göstermeleri lazım yoksa vasat kalırlar bunları yönetim acemi olduğu için yönetemiyor ama yatırımcı ilişkilerini pek de mahsum değil gibi onlar topluyor olabilir günahını almak istemem adamın ama öyle izlenim bıraktı bende
    Yarın, geride kalan hayatımızın ilk günüdür.
    https://youtu.be/fSYa4PZh5rU

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Sayın ata_306
    Vakalar çogaliyor .lakin eski gücü olduğunu düşünmüyorum.
    Ama vaka çoğalıyor
    Maskenin havalar soğuyunca tekrar insanlar tarafından kullanicagini düşünüyorum.
    Maske zorunluluğu gelir mi zannetmiyorum.
    Maske deyince ulaşım ve turizm sektörü etkileniyor.bu yüzden maske zorunluluğu gelmez ama test kitlerine talep azalmayacaktir.

Diğer kitlerde zaten çok önemli.

Yakın zamanda şirketten biyoteknolojiyle ilgili ne gibi bir haber gelecek bakalım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Sayfa 88/147 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •