Sayfa 73/147 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon
Arama sonucu : 1169 madde; 577 - 584 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Nerden bilecek acaba?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısın saim Özer.

2. Sayın Özer yazdım,başka bir şey çıkmış,özür

3. Engin bey merhaba.Alırsın Angeni , yersin yengeni.( Yengen bir sandvictir)
     Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Sayın Özer yazdım,başka bir şey çıkmış,özür
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by ozer4151 Yazıyı Oku
    Engin bey merhaba.Alırsın Angeni , yersin yengeni.( Yengen bir sandvictir)

Çok almadım ama temettüden önce böyle düşmeye devam ederse çoğaltırım. Temettü bayağı yüksek çünkü ve bu da EGEEN gibi 2 taksit,baksana Egeen bugün sayın albayımı bile pes ettirdi,sattı çıktı sayın Birma. Bu kağıt bana biraz renkli geliyor,yukarı aşağı sert hareket yapan hisseleri severim.

5. Bir de bunun hisse net sayfası hareketli değil,daha yoğun yorumlar ınvesting de,ben de yazıyorum orada.

6. Burada yazmak daha iyi egeende yazmayalim.cok spekülasyona bırakıyorlar.

bunun herşeyini inceleriz .muhabbet olsun. Önemli konuları yine özelden devam ederiz.
    Şimdi geldik BIST 100 e sanki gitmiyor.alicibyok.oyuncular var sadece.yoksa Angen'in bu kadar oynamaması gerekiyor.

Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. ANGEN BİST şirketleri içinde katma değeri en yüksek ürünleri üreten bir yüksek teknoloji şirketidir. Son yıllarda 10-20 kat pirimlenen şirketlere baktığımızda uzun yıllar yatayda gittiklerini görüyoruz. ANGEN için bu süre yüksek katma değerli ürünler üretmesi ve hazır ürünleri nedeniyle çok daha kısa olacaktır, covid-19 da şirketin dünyada yaygın tanınması açısından büyük bir şans olmuştur. Orta ve uzun vadede yatırımcısını çok mutlu edecek bir temettü ve büyüme hissesidir, ytd...

8. Hisse ile alakadar olan herkese naçizane tavsiyem şu, 11 Mayıs tarihinde genel kurul var, karşınızda patronlar, yatırımcı ilişkileri olacak, 1 lotunuz bile olsa iştirak edebilirsiniz.

Dilek ve öneriler bölümünde soru sormak serbest. Hatta genel kuruldan sonra bile ayaküstü istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Patronların bir erdemir tüpraş kardemir gibi çok ketum olacağını da düşünmüyorum. Gayet samimi cevaplar alabilirsiniz.

Ben orada olacağım ve merak ettiğim tüm soruları soracağım şahsen.

Sayfa 73/147 İlkİlk ... 2363717273747583123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •