Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam yaptı !!!

Bilmiyorum...
    100 bin TL yetmeyebilir.
    Örtülü ödeneği olduğu gibi aktarsaydı keşke...

Afrika'ya keşke gidebilsem...
    Ne sıtma, ne bilimum virüsler umurumda...

Bu arada, 32 kişilik sınıfın tamamı voleybol oynayıp, şınav çekerken, 2 hafta tatil yapmalarını ben anlayamadım. Anlayan var mı ?
    Okulları 1,5 yıl kapatan zihniyeti selamlıyor, hala birer ikişer hafta tatil yapan bilimum o. çocuklarını ..... yapıyorum !!!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Post

No comment
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Merkez Hakem Kurulu üyelerinden Metin Tokat istifa etti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Meyva ve sebzedeki pahalılığı secbula soracaksınız.
    Çarşaf çarşaf yazmayın.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

Botaş dahil kamu enerji şirketleri yapılandırılacak: Kaynaklar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 51/1002 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •