Sayfa 912/1002 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1. Forumda Denizli'nin varsa,TRT Müzikte Özay Gönlümüzde izlencesi var.

Herseyden once bravo Polonya, Chekya ve Slovenya'nin basbakanlarina...

Yoldalarmis. Ama bu acayip bir olay. Kiev bombalaniyor, bunlar nereye gidiyor, bunlara birsey olursa ne olacak? Baska bir ulkenin baskanini oldurmek/yaralamak savas ilani olarak sayiliyor uluslararasi hukukta.

comrade marduk, ne diyorsun, gitmiyorlar mi sence? Tiyatro mu yani?

5. Limon bahçesinin çevresinde cinsini bilmediğim bir dişi köpek var, doğduğundan beri tanır ve her gidişimde karınca kararınca karnını doyururum.

Ama hayat ona hiç adil davranmıyor, henüz 1 aylık iken aracın biri yolda kuyruğuna basarak kopmasına sebebiyet vermiş.

Ondan dolayı adını kuyruksuz koydum. Yemeği gördüğünde kuyruğunu sallaması gerekirken kuyruğu olmadığından sallanır ve vücudunun her tarafı oynar çok komik bir görüntüsü olurdu.

Yine de son derece neşeliydi kanı doydu mu ondan mutlusu olmazdı.

Sonra 6 aylık iken bir trafik kazası daha geçirdi neyse ki hafif sıyrıklarla atlattı, sonra aradan biraz daha zaman geçti yemeğini verdikten sonra koşarak uzaklaşırken dikkatsiz aracın biri daha çarptı, 3 gün havlayamadı ama sonra toparlardı.

Bunca badireyi atlattıktan sonra 1,5 yaşına geldiğinde kızgınlık dönemi gelip çattı, kuyruksuz olduğundan dolayı zavallı hemen hemen gelen her erkek köpekle çiftleşmek zorunda kaldı.

Sonra 2 aylık hamilelik süreci yaşadı ve bilmediğim bir yerde doğum yapmış, görenler tam 8 tane yavrusu olduğunu söylediler yavrularda birbirinden şirinmiş.

Ama kaderin daha ona oynayacağı oyunlar yaşatacağı kederler varmış, ya yaşı küçük olduğundan veya bir rahatsızlığından dolayı memeleri yeterince çıkmadığından (sadece 2 tane) yavrularına emdiremediğinden yavrularının hepsini kaybetmiş.

Bu olay yaklaşık 1 ay önce oldu ve kuyruksuz o kadar üzgün ki hala yas tutuyor, ilk 15 gün hiç yemek yemedi, şimdiler de ise sadece ölmemek için yiyor o kadar zayıf ve mutsuz ki, gözlerinde ki hüznü görünce içim parçalanıyor ama elimden de bir şey gelmiyor.

Çok yas tutan insan gördüm ama kuyruksuz gibi kederlisini hiç görmedim..
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    20,083
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    Limon bahçesinin çevresinde cinsini bilmediğim bir dişi köpek var, doğduğundan beri tanır ve her gidişimde karınca kararınca karnını doyururum.

Ama hayat ona hiç adil davranmıyor, henüz 1 aylık iken aracın biri yolda kuyruğuna basarak kopmasına sebebiyet vermiş.

Ondan dolayı adını kuyruksuz koydum. Yemeği gördüğünde kuyruğunu sallaması gerekirken kuyruğu olmadığından sallanır ve vücudunun her tarafı oynar çok komik bir görüntüsü olurdu.

Yine de son derece neşeliydi kanı doydu mu ondan mutlusu olmazdı.

Sonra 6 aylık iken bir trafik kazası daha geçirdi neyse ki hafif sıyrıklarla atlattı, sonra aradan biraz daha zaman geçti yemeğini verdikten sonra koşarak uzaklaşırken dikkatsiz aracın biri daha çarptı, 3 gün havlayamadı ama sonra toparlardı.

Bunca badireyi atlattıktan sonra 1,5 yaşına geldiğinde kızgınlık dönemi gelip çattı, kuyruksuz olduğundan dolayı zavallı hemen hemen gelen her erkek köpekle çiftleşmek zorunda kaldı.

Sonra 2 aylık hamilelik süreci yaşadı ve bilmediğim bir yerde doğum yapmış, görenler tam 8 tane yavrusu olduğunu söylediler yavrularda birbirinden şirinmiş.

Ama kaderin daha ona oynayacağı oyunlar yaşatacağı kederler varmış, ya yaşı küçük olduğundan veya bir rahatsızlığından dolayı memeleri yeterince çıkmadığından (sadece 2 tane) yavrularına emdiremediğinden yavrularının hepsini kaybetmiş.

Bu olay yaklaşık 1 ay önce oldu ve kuyruksuz o kadar üzgün ki hala yas tutuyor, ilk 15 gün hiç yemek yemedi, şimdiler de ise sadece ölmemek için yiyor o kadar zayıf ve mutsuz ki, gözlerinde ki hüznü görünce içim parçalanıyor ama elimden de bir şey gelmiyor.

Çok yas tutan insan gördüm ama kuyruksuz gibi kederlisini hiç görmedim..

Yapabiliyorsanız,
    yakalayıp kısırlaştırın.
    Bu döneminde 1 hafta civarı veterinerde kalıp vitamin takviyesi de yapılırsa
    bundan sonraki hayatı için büyük yardım yapmış olursunuz ...

7. Bu akşam dizim var... )))

Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Bu akşam dizim var... )))
    Rus postalları Osmanlı'yı nasıl işgal etti diye mi? Rus severler sever...

Sayfa 912/1002 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •