Special Days Image
Sayfa 637/1002 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Erdoğan: Türkiye'yi çift paralı ülke olmaktan çıkaracağız

Erdoğan: Milletimiz müsterih olsun. Geçtiğimiz 20 yılda olduğu gibi bugün de yarın da bu ülkenin ve insanlarının çözülmedik hiçbir sorununu bırakmayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Bankaların, darphanenin ve altın rafinerilerinin içinde yer aldığı mekanizmayla vatandaşlarımızın altınlarını sisteme sokmalarını temin edeceğiz

Erdoğan: Önümüzdeki yıl bu zamanlar bambaşka bir Türkiye fotoğrafıyla milletimizin huzuruna çıkacağız

Erdoğan: Ülkemizin bir daha geçen aylardaki dalgalanmayı yaşamaması için gereken her türlü tedbiri alıyoruz

Erdoğan: Türkiye'yi, herkesin işini de tasarrufunu da Türk lirasıyla yaptığı bir yer haline getirmek için destek istiyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,747
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Dolarin 1 TL oldugu zamanlar. Sahte ici bos zenginlik.
    Çok merak ettim. Ülke tanıtımı ile kur arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Türkiye'yi çift paralı ülke olmaktan çıkaracağız

Erdoğan: Milletimiz müsterih olsun. Geçtiğimiz 20 yılda olduğu gibi bugün de yarın da bu ülkenin ve insanlarının çözülmedik hiçbir sorununu bırakmayacağız

5.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Çok merak ettim. Ülke tanıtımı ile kur arasında nasıl bir bağlantı kurdunuz.
    Ulke tanitilirken her sey cok pozitif dikkat ettinizmi?

Dolar 1 TL iken nasildi ekonomi satislar tuketim insanlarin morali hatirliyormusunuz?

Aradaki baglanti bariz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Bankaların, darphanenin ve altın rafinerilerinin içinde yer aldığı mekanizmayla vatandaşlarımızın altınlarını sisteme sokmalarını temin edeceğiz

Erdoğan: Önümüzdeki yıl bu zamanlar bambaşka bir Türkiye fotoğrafıyla milletimizin huzuruna çıkacağız

Erdoğan: Ülkemizin bir daha geçen aylardaki dalgalanmayı yaşamaması için gereken her türlü tedbiri alıyoruz

Erdoğan: Türkiye'yi, herkesin işini de tasarrufunu da Türk lirasıyla yaptığı bir yer haline getirmek için destek istiyoruz
    Yani kısaca açıklamış bitirdik herşeyi bana yardım edin diyor

günaydın arkadaşlar..

bugün PPK TOPLANTISI var.. genel kanı faizlerin sabit kalacağı ancak bazı yorumculara göre ise 50 BP arttırılabileceği..

belirsizlik var
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Günaydın TÜRK MİLLETİ

Ne demiştik?

akp ne dediyse tersi

Çift para konusuda(Kamuda yol,köprü,havalimanı vb hepsini dolarla yapan ve ingiltere mahkemelerine atayanda kendi)

Fahiş zamlarla mucadele edeceğim.(İktidar benzin,elektrik,gaz,harç vb ile zamcı olan kendileri)

Yahu zama da zam yapıyor bu iktidar.

Veside şu

Geçmişte ödemediğimiz zibil başlıkda ve konuda paralar ödüyoruz.

(hastane,banka,fatura ayrıntıları mesala okuma ,ÖTV adı altındaki haraçlar)

Nereye harcanıyor bu paralar.

Tarikat,cemaat,öso adı altındaki yapılarla 5 li mutahitlere artı saray lara vb)

Ve kamudaki saltanata artı en az 2 milyon işbilmezze
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 637/1002 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •