Sayfa 984/1002 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 7,865 - 7,872 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

1.  Alıntı Originally Posted by Red Hot Ryder Yazıyı Oku
    Konu ölmekte değil, işkence çekiyor insanlar, acı çekiyor ve sen gelmiş ne kıymetliymiş diyerek saygısızca yazmaya devam ediyorsun.

Sanal-gerçek farketmez önemli olan doğruyu söyleyebilmek. Bir sürü çocuk acı çekerken sen gerçekte benim karşımda “ne değerliymiş ukrayna nız' desen ben senin yüzüne yine tükürürüm. Sende kılını kıpırdatamazdın bundan emin ol.
    ciddi.... multi milyonlar, 40 senedir sorun olmuyordu da,
    nesi kıymetliymiş ukraynalı çocukların/ayrıcalığı neymiş de, global enerji/gıda krizini ve ww3(kesin gibi) ü tetiklemeye değiyorlar..?
    insanlık havarisi olduğunuza göre, var mı başka anlaşmazlık ?
    Memento mori

2.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    ciddi.... multi milyonlar, 40 senedir sorun olmuyordu da,
    nesi kıymetliymiş ukraynalı çocukların/ayrıcalığı neymiş de, global enerji/gıda krizini ve ww3(kesin gibi) ü tetiklemeye değiyorlar..?
    insanlık havarisi olduğunuza göre, var mı başka anlaşmazlık ?
    Gardaşım sen niye böyle kaçarak dövüşüyorsun?

Bak şimdi son kez anlatıyorum;
    sen küçük, masum bir çocuktun bir zamanlar insanın inanası gelmiyor ama öyleydin sonra maruz kaldığın ortam seni şuan ki haline getirdi. Birileri şuan seni yolda yatırıp s…kse(bence sen ölmeyi tercih edersin ama kalıcı olsun diye böyle söylüyorum) kılımı kıpırdatmam, ama sen küçük masum bir çocukken birileri senin saçının teline zarar verse bunun karşısında olurdum, bunun yanlış olduğunu söylerdim istersen marslı ol farketmez. Senin saçının teline zarar vereni kazığa oturtsalar ve bana fikrimi sorsalar yeterli bulmazdım. ‘Eee amma şindi biz az daa şeedersek ww3 çıkacak emin misin’ deseler sana zarar verenin yaptığının yanına kalacağı bir dünyada onursuzca yaşayacağıma ww3 ü tercih ederdim. Bu kadar değerliydin sen küçük bir çocukken. Zaman işte maalesef herkese adil davranmıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Millet, bilgisayar da ,telefonda oyun oynaya oynaya, Televizyonda kurtlar vadisi filmini izleye izleye,Savaşı , ölmeyi, öldürmeyi,,vatan kurtarmayı falan, bir oyun zanneder hale geldi...

4. ww3 konsunda yakın fikirdeyiz, ne güzel.

ama işte kıl kıpırdatma konusunda da aynı fikirde olmak isterim, yapamıyorum.
    yetiştirilme/eğitim kalitesiyle alakalı, cidden zaman çok adaletsiz..
    milyarlarca insanı yaktıracak egoyu bile yeşertebiliyor..
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Millet, bilgisayar da ,telefonda oyun oynaya oynaya, Televizyonda kurtlar vadisi filmini izleye izleye,Savaşı , ölmeyi, öldürmeyi,,vatan kurtarmayı falan, bir oyun zanneder hale geldi...
    yıllardır/hala süren, ağır propagandayla başka ne olacaktı...
    dişi ağrısa, duvar tırmalayacak adamlar, 'savaş' gazında.
    seviyim! propagandalarını/medyalarını.
    Memento mori

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    933
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Oyun zanneden salaklar. İhmal edilebilir. Asıl sorun tehlike karşısında sessiz kalanlarda....
    Z a m a n ı S a t ı n A l a m a z s ı n !

7.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    ww3 konsunda yakın fikirdeyiz, ne güzel.

ama işte kıl kıpırdatma konusunda da aynı fikirde olmak isterim, yapamıyorum.
    yetiştirilme/eğitim kalitesiyle alakalı, cidden zaman çok adaletsiz..
    milyarlarca insanı yaktıracak egoyu bile yeşertebiliyor..
    Hah şimdi tam bir güce tapan piremses profilini tamamladın.

Ben konuyu egzajere ediyorum ki sen Tr de aldığın eğitimi eğitim zannedip dök içindeki zehrini.
    Ama bak burada sana eğitim verenin de yetiştirenin de bir suçu yok, böyle sıyrılamazsın.
    Sana da herkes gibi standart bir eğitim verilmiş bu kadar eğitim diye sayıklıyorsan ama aşağıdaki cümleyi kuracak kıvama sen bizzati kendin gelmişsin.
    'nesi kıymetliymiş ukraynalı çocukların'

Ben senin için kılımı kıpırdatmam dedim, çünkü seni tanıyorum artık, tanıdığım kadarı ile kılımı kıpırdatmaya değer bulmuyorum.
    Yahu hem diyorsun batı hipokrasisi bitsin hem de o batı diye adlandırdıklarının kurduğu global düzen bozulacak diye ukraynalı çocuklar ölsün istiyorsun. Eğitimin sana tutarlı olmayı da öğretmeliydi mesela bu kısımda gitmiş.
    'global enerji/gıda krizini ve ww3(kesin gibi) ü tetiklemeye değiyorlar..?'

Sen o milyarlarca insanı yaktıracak egoya tapıyorsun, savaşı kazansın istiyorsun.
    Bak eğitimin sana savaşın başlamaması gerektiğini başlıyorsa da erkekler arasında yapılması gerektiğini masum kadın ve çocukları öldürmenin savaş suçu sayılacağını da öğretmeliydi. Maalesef bu kısımda eksik.

Özetle; haklısın, 'kalite' çok önemli bir unsur ve maalesef kalitesizler kendilerini bir bok sandığı ve karşılığında kimse sesini çıkarmadığı için bu duruma geldik.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Öyle

Bende 5 yıldır bir tank oyunu oynuyorum arada.

Gerçekte nice canlar gidiyor.

Biz burada hamaset yapıyoruz.Yaşamayan bilemez.

İnsan öncelikli konuşuyoruz.

Konuşmadıklarımız.

Canlılar diğer olanlar.

Hayvanlar,Doğa bağlamında çevre artı ağaçlar.

Birde tümden bunları yok edecek nükleer bir felaket var.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 984/1002 İlkİlk ... 484884934974982983984985986994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •