Sayfa 103/123 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 817 - 824 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Kuşlu sitede ozan abimiz güzel bir paylaşım yapmış onu severek takip ediyorum yorumları benim için çok değerli onunda sitemi yönetimin acilen üst pazar başvurusunu yapması ve çıkmasıdır bu bizim en doğal hakkımız aksi takdirde hisselerin ucuzdan yıllarını emeğini vermiş kurucuların hisselerinde gözü olduğu apaçık aşikar gibidir sayın yönetim siz patron değilsiniz bu 1 bir ikincisi inşallah şöyle fonların radarına takılırda 300milyona fabrika sahibi olur adamlar !

2. Üst pazar olur mu sizce

3.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    Üst pazar olur mu sizce
    kısa vadede zor bence ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Şunuda yazayımda kalsın tarihde!!! pazar geçiş başvurusu yapsın ufuk gibi olur olmazsa bu keriz tahtacının elinden alırlar lotlarıda şirketide anlayamaz zaten poipteki şirketlerin yeterli koşulları sağlayanlarıda otomatik alınma gibi bir olay varmış kuşlu sitede dile gelmeye başlamış inşallah biran önce sonuçlanırda 1000lotla eksi 5 yapmak neymiş görür o zaman tahtacı dayimiz YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Şunuda yazayımda kalsın tarihde!!! pazar geçiş başvurusu yapsın ufuk gibi olur olmazsa bu keriz tahtacının elinden alırlar lotlarıda şirketide anlayamaz zaten poipteki şirketlerin yeterli koşulları sağlayanlarıda otomatik alınma gibi bir olay varmış kuşlu sitede dile gelmeye başlamış inşallah biran önce sonuçlanırda 1000lotla eksi 5 yapmak neymiş görür o zaman tahtacı dayimiz YTD.
    VALLA BİŞEYLER OLACAĞI AŞİKAR ÖNÜMÜZDEKİ AY GEÇİCİ VERGİ BEYANI VAR ORADA GELECEK AÇISINDAN BAZI ŞEYLER NETLEŞMEYE BAŞLAYACAK İŞTE O ZAMAN MIZRAK ÇUVALA SIĞMAYACAK

6. Kat karşılığı verdikleri yerdende en az kasaya 50milyon para girecek bu sene onuda kar olarak MECBUR ŞİRKET KASASINA yazacaklar a grubu imtiyazlı olmayan şirketlerde öyle kafana göre ali cengiz oyunlarıda yapamazlar 1 ortağın bile şikayet etmesi bütün yönetimi zan altında bırakır en küçük şirket kaybında hapis cezasına kadar cezaları var SATMIYORUM tahtacı dayı daha 2040a çok var.YTD.

7. Gerçekleri söyledikçe dayı kızıyor çekiyor aşağı hisseyi yaw çeksen ne yazar çekmesen ne yazar senin yaptığın gider benim hoşuma gider ben bildiklerimi söylemeye paylaşmaya devam edicem!!! inadına aşağı çektikce dayılarıma amcalarıma yeğenlerime amca çocuklarıma dayı çocuklarıma eniştemlerin dayılarının oğullarına şirketi anlatmaya devam edicem YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Gerçekleri söyledikçe dayı kızıyor çekiyor aşağı hisseyi yaw çeksen ne yazar çekmesen ne yazar senin yaptığın gider benim hoşuma gider ben bildiklerimi söylemeye paylaşmaya devam edicem!!! inadına aşağı çektikce dayılarıma amcalarıma yeğenlerime amca çocuklarıma dayı çocuklarıma eniştemlerin dayılarının oğullarına şirketi anlatmaya devam edicem YTD.
    dayının aşağı çekmesini bekliyordum ki... tüh ya dayı yapma bunu bize daha 20 lerden lot toplayacaktık

Sayfa 103/123 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •