Sayfa 113/123 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 897 - 904 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Peki 16 senede hedefiniz nedir

2. Hani nerede 1000 olacak diyenler

3. Vay be 1.50 maliyet ile yuklu vardi ...3 lerde vedalastik.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by eynek Yazıyı Oku
    1 sene 2 ay geçti hisseyi alalı maliyete bile gelmedi varsın 2 sene tutsun yapacak bi şey yok, tahta onunsa sabır da bizim. 20 altı gelirse de maliyet yapar beklerim.Karı geçtim zararsız çıkmam için 3 kat yapması lazım enflasyonu hesaba katarsak
    Günü gelince 100 leri de görebilir şimdilik benden bu kadar herkese bol kazançlar diliyorum.

5. Bu hissede en büyük korkum 10 tane işgüzar veya iş adamı birleşip hisseleri ele geçirip şirketi ele geçirmesi olacaktır imtiyazlı hisse olmadığı için sabah şirkete gidip koltuğa dahi oturabilir mevcut yönetim usul usul gitmek zorunda kalır buna örnek 1 şirket bile var neyse eskiden olsa bu piyasa değeri normal derdim ama kaldıki artık piyasa değeri bedavanın bedavası durumunda.YTD.

6. Webmaster hocam piyasa değeri ne olmali

7. Bist in devreleri yaktigi bu kotu haftada %22 deger kazanan hissenin forumuna yazan yok. Herkes satti mi yoksa çalı dibi pozisyonunda miyiz?

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Çöp şirketler iş yapmayan batıklar milyar tl piyasa değerine sahip bizim ayes çalışan üreten kazanan ayes 292milyon piyasa değeri var YERSENNNNNN ama ben yemem o piyasa değeri milyar buraya gelecek elbet gelecek bende o zaman ölmezsem burada olacağım !!! YTD.
    11-03-2022 TARİHLİ yazım....o milyar TL.Piyasa değeri geldi...Şükürler olsun yanılmadık daha çok yolumuz var seninle ayesim...

Sayfa 113/123 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •