Sayfa 117/123 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 929 - 936 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Devamı gelsin..Screenshot_20230203_232750_Matriks%20Mobile%20IQ.jpg

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Eğer bir hissedeki yatırımcıyı aşağı vurup dökemiyorsan yukarı vurup dökeceksin dayiiiiiii bence 2.şık senin tercihin olmalı yoksa ayes ortakları cin gibi maşallah çarparlar seni

3. Piyasa değerin dibe vurmuş hala çalkalama benim bile alasım geldi 20 altında ama fazla kalamadı yoksa takkkkkkkkk takkkkkk öyle 20/30 bin lot satıcı ağırlık verip piskoloji bozmaya çalışma adam gibi işini yap dökülen dökülsün ben bunları yemem kimseyede yedirmem!! sen çuvalla hamudu götürürken burdaki yatırımcınında kazanma hakkı var !

4. Sayın ayes çelik yönetimi biliyorum buraları okuyan ekibiniz var sizden ricamız 2023 yılında verilecek olan temettümüzü lütfen ayes çelik adına depremde zarar gören arkadaşlarımıza bağış yapın 1 sene temettü almasa kimse ölmez işiniz gücünüz rast gelsin saygılar............

5. İlla son güne bırak emi bilançoyu aman millet para kazanmasın hepsini siz götürün binlerce insan öldü ondandamı ders almıyorsunuz hala hep bana hep bana diyorsunuz söylenecek çok şey varda benim terbiyem buna müsait değil ama kuşlu sitede karınıza kızınıza sevdiklerinize güzel metiyeler diziyorlar................................

6. Rezil kepaze yönetim gitmiş borsadan hisse almış yatırım yapmış sözde yuh artık diyorum yuhhh bu kadarmı kendi hissenize yatırımcılarınıza kindarsınız siz!!!!! buradan kuşlu sitedeki alcatraskuşçusu ozan beye sesleniyorum ilk yapılacak genel kurulda ne kadar ky yatırımcı varsa hepsini toplantıya davet etmesini rica ediyorum bu hissenin tek umudu artık yönetimin değişmesidir ve hepimiz gitmeliyizki bu yönetim elindeki 3-5 lotuyla yatırımcıya zulüm eden bir zihniyete son verip yeni yönetimin seçilmesi için elimizden geleni yapalım elimde 40bin lotum var herne kadar küçük görünsenede benim gibi 1000 yatırımcı birleşirse bu yönetim lav edebiliriz buradan açık davet ediyorum herkesi genel kurula katılıp ama öyle efendi gibi değil masaya yumruk vurarak işi ciddi anlamda sonuçlandırmaktır talebim!!!!!!!

7. Bizim ihtiyar heyetin yönetim meğerki borsacılarmış vay bee demek ayesin tahtacılarınında kendileri olduğunu belli ettiler bundan sonra hiç birşey eskisi gibi olmayacak !

8. dinozorlar 22 kuruş size yeter demişler

Sayfa 117/123 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •