Sayfa 118/123 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 937 - 944 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Yönetim kurulunun yatırımcı yararına bir tane güzel haberi yok..2.8 milyar ciro yapmışsın 1 tane kap haberin yok.. enerji firmaları günlük ihale kap atıyor hisseyi canlı tutuyorlar..temettü 0.22 kr..nedir komik rakam aciklayacaginiza onu hissede geri alıma ayirsaydiniz.. vazgeçin gidin sadece biz yiyeceğiz kimseye ekmek yok diyorlar..

11 ilde deprem olmuş ..inşaat malzemesi satıyorsun.. 2.8 milyar ciro yaparken tane tanemi sattınız amk.. hiç kap bildirim yapmadınız..

%10 payıyla sirket yonetirsiniz ..küçük olsun benim olsun diyorsunuz..Müslüman iş adamları derneğinde twiterda reis diye resimler cektirirsiniz.. yazıklar olsun size..yatırımcı yararinada işler yapın..

50 milyon fona para ayirmisinniz borclu ahgaz ve %600 prim yapmis alfas almak yerine kendi şirketinizden 500 bin lot geri alım haberi gönderseniz bu eziyet biterdi..

İnsan olunda bir satış yaptığınızda para kazandiginizda kapa bildirim yapin..insanlar sirketim çalışıyor diye sevinsin..

Kendi alanınızda iyisiniz madem.. tokiye veya yurtdisina bir satış yaptıginız da 2-3 milyon vs satış yapılmıştır boş oturmadık ey yatırımcılar dersiniz ytd..

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şirketi borsaya açmanızın sebebi nedir?

yatırımcıyı ortak kabul ediyorsanız herkesin yararına adımlar atmalısınız..

PAZAR :Tüm şartları taşıdığınız halde Üst pazar başvurusu yapmıyorsunuz.. küçük olsun benim olsun diyoruz..

TEMETTÜ: 0,22 gibi sembolik bir rakam veriyorsunuz..30 TL den düşmüş hisse için bu rakamın komik olduğunu biliyorsunuzdur.

GERİ ALIM :bistte geri alım açıklamayan nadir şirketsiniz..(almak zorunda değilsiniz bari bir fon oluşturduk geri alım yapabiliriz diye bir kap bildirim yapabilirdiniz ama doğru kap bildirim nedir bilmiyorsunuz ..)

KAP BİLDİRİM: Alınan işlerle ilgi hiç bilgimiz yok.. hangi firmalarla iş yapıyoruz.. yeni halka arz olan firmalar bile hisseye canlılık katmak yatırımcıya sorumluluk duygusuyla 300-500 binlik iş leri bile kap bildirim yaparlar .. bu konuda sizden duyarlılık bekliyoruz ..

3. Bu yönetim tam bir borsacıymış tahtacıda kendileri!!!!!!!!!!!!! artık emin oldu herkes!!!!!!! zaten bilinen birşeydi ayyuka çıktı!!!!!!!!!!! çünkü diğer hissedarların hisselerini ucuza topladılar zamanı gelince 100 katına borsada satarlar pislik herifler paranızda boğulun !!!!!!!!!! yönetimin tahtacı olduğunu eski ortakların biri söylemişti ihtimal vermemiştim meğerki doğruymuş SPK yada bu durumu bildirdim bakalım ne çıkacak altından

4. ama ne yaparsanız yapın çokkkkkkkkkkkkk paranızııı alacammm çokkkkkkkkkkkkkk zamanı gelince elinize şakkkkkkkkk verecem 40bin lotu

5. Yatirim teşvik haberi var.. yine % -4 düştü aferim.. poipte çok zayıf görüntü sergiliyor.. az biraz sahip çıkın tahtaniza..

Demiri kiloylami satıyorsunuz amk.. arada bir kap atin 1 milyonluk satış bile yapmadinzmi capsizlar..ytd..

6. 75 milyon yatirim tesvik haberini bile kap olarak atmadılar.. borsaya neden acildiniz ..birsey paylasmiyorsunuz cokmu önemsiz bu haber?

7. Abi artık çok net yönetim küçük olsun bizim olsun diyen insanlardan oluşuyor. Poip de kalmasının izahı olamaz.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

8. Poipte olup bu kadar tepkisiz başka hisse yok..serefzlerrin eline düştü hisse.. bu endekste yükselmedi yarın endkes düşerken önde koşarsın amk..

Sayfa 118/123 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •