Sayfa 14/123 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 105 - 112 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. depo fullendi ayın 20 sinde de temüttümüzü alırız...artık bakın bakın ayarlayın gençler ytd

Burda yatırım yapan özel insanlar Ayes ile aynı yerde işlem gören İşbir holding ilginizi çeker mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Burda yatırım yapan özel insanlar Ayes ile aynı yerde işlem gören İşbir holding ilginizi çeker mi?
    100 liradan 600 leri görmüş tahta ilgimi inan hiç cekmez hocam...bi ara merit ilgimi cekmişti....oda 4 lira filandı 20 üstü vedalaştim....o yani merit almamın sebebide bi ara merit otele gitmiştim orda rulette 6-7 bin usd kazanmıştım o parayla merite dalmıştım ytd

Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    100 liradan 600 leri görmüş tahta ilgimi inan hiç cekmez hocam...bi ara merit ilgimi cekmişti....oda 4 lira filandı 20 üstü vedalaştim....o yani merit almamın sebebide bi ara merit otele gitmiştim orda rulette 6-7 bin usd kazanmıştım o parayla merite dalmıştım ytd
    Ama 1500 liradan 100 liraya düşmüş işbir

Yıllık takas değişimi atacaktım ama piyasaya açık olmadığından gözükmüyor..

https://i.imgyukle.com/2020/05/08/rvPNiM.png

6. Bir şey sormak istiyorum 2013 Subat ayında 17.222 TL görmüş gözüküyor bu hisse.Dogrumudur.?

7.  Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Bir şey sormak istiyorum 2013 Subat ayında 17.222 TL görmüş gözüküyor bu hisse.Dogrumudur.?
    O donemdeki halka arzdan kaynaklaniyor. Benzer donemdeki halka arzlara bakarsaniz ayni trendi gorebilirsiniz. Yuksek fiyatla halka arza baslanirdi. Belli bir sure sonra normal fiyatlarda dengeye ulasilirdi.

Bugunler icin yeni yatirimcinin dikkat etmesi gereken risk ise asagi fiyat marjidir. Ornegin bugun tavandan (2.9) mal alan KY gun sonunda taban fiyatla (2,38) gunu kapatabilir. Buda yaklasik %18 lik bir kayiba neden olabilir. Bu nedenle buralardan hisseye girecek KY bu riski degerlendirmeli diye dusunuyorum.

Yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    O donemdeki halka arzdan kaynaklaniyor. Benzer donemdeki halka arzlara bakarsaniz ayni trendi gorebilirsiniz. Yuksek fiyatla halka arza baslanirdi. Belli bir sure sonra normal fiyatlarda dengeye ulasilirdi.

Bugunler icin yeni yatirimcinin dikkat etmesi gereken risk ise asagi fiyat marjidir. Ornegin bugun tavandan (2.9) mal alan KY gun sonunda taban fiyatla (2,38) gunu kapatabilir. Buda yaklasik %18 lik bir kayiba neden olabilir. Bu nedenle buralardan hisseye girecek KY bu riski degerlendirmeli diye dusunuyorum.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    Dedigim Yonga`da bugun gerceklesmis. iki ucu keskin kilic. bakalim bugun bize yansimasi ne olacak.

Sayfa 14/123 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •