Sayfa 23/123 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 177 - 184 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    şirketin mevcut piyasa değerinin beklentiler dahilinde ucuz olduğu yönünde forumda büyük bir uzlaşı var. Kent in piyasa değerine bakınca yukarı yönlü tahmin yapmak benim için çok doğru değil. Spek (büyük oyuncu/hakim ortak) nereye götürmek ister bilinmez. Fakat tüm olumlu beklentilere rağmen şirket bana göre çok yavaş ve ağır hareket ediyor. Daha agresif hareketler beklerdim doğrusu. Bu nesnel yorumlardan sonra biraz daha ayağı yere basan öznel yorum yapayım.

Geçen sene ağustosun ilk haftasında mali tablo açıklaması yapmış. Bu yılki açıklamaya kabaca 1 ay gibi bir süre var. eğer ilk çeyrekteki rasyoların iyileşme trendi devam ederse rakamlara bağlı olarak pozitif bir hava yakalanabilir. Demem o ki eğer haber öncesi 5li rakamların üzerine atabilirse haber akışına bağlı olarak 6-7 bandına oturmaz mı?

Bu arada yönetim uyuma temmettümüze sahip çık? Bu yılın temettüsünü en kısa sürede hesabımızda görmek isteriz.
    çok teşekkürler kardeşim şuana kadar gördüğüm en mantıklı yorum ...ikinci çeyrek blanço ile bu açıklamayı görmek şart....fiyat konusu 3 kat yukarda olduğu için bişey söyleyemem...dibe uzaklık anlamında herkes kararını kendi versin...

2.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    zaten şuan senin bu yazış şeklini gören okuyan benimkinide okuyan küçük yatırımcıya mal pazarlamay çalışan 5 kat yükselmiş kağıdı ....garibana gurabaya kakalamaya çalışan biri olduğunuzu anlıyor....nerde görülmüş 1,5 tl.6 ayda 6 tl ...altın mı çuvallıyor bu şirket.......KULL HAKKI YAKMAYIN ETKİLEMEYİN İNSANLARI .....LOTU AZ DİYE HIZLI YÜKSELİYOR DİYE SPEKÜLE ETMEYİN...MİLYAR DOLAR SERMAYE BU HİSSEYİ FARKEDEMİYODA SİZMİ FARKEDİYORSUNUZ.....KEMİK İÇİN KUL HAKKINA DEĞMEZ BU KAĞIT YAKINDA OLMASI GEREKEN 3,5 TL.YE GELECEKTİR.HERŞEY FİYAT KAZANÇ DEĞERİDİR...KANDIRIKÇILAR.SİZİİİİİİ....
    Siz sanırım gönlünüzden geçeni yazıyorsunuz. 3,5 lira olsa da alsak der gibi bir haliniz var. Söylediklerinizi teknik veya temel analiz içermiyor. Tamam siz düşüncelerinizi paylaştınız. Ancak, aynı şeyleri durmadan tekrarlarsanız iyi niyetli olmadığınız düşüncesi oluşur.

3.  Alıntı Originally Posted by Enişte Yazıyı Oku
    Siz sanırım gönlünüzden geçeni yazıyorsunuz. 3,5 lira olsa da alsak der gibi bir haliniz var. Söylediklerinizi teknik veya temel analiz içermiyor. Tamam siz düşüncelerinizi paylaştınız. Ancak, aynı şeyleri durmadan tekrarlarsanız iyi niyetli olmadığınız düşüncesi oluşur.
    aynen haklısınız..yazmıyacağım artık ben düşüncemi yazdım ..yanlış anlaşılmak istemem....bu hisse takibimde olacak ama kesinlikle blanço dan sonra...

4.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    aynen haklısınız..yazmıyacağım artık ben düşüncemi yazdım ..yanlış anlaşılmak istemem....bu hisse takibimde olacak ama kesinlikle blanço dan sonra...
    haaa bu arada twiterde yutube da değişik borsa sitelerinde salı çarşamba günü büyük bir gurubun mal boşaltacağından bahsediliyor bu hissede 2,8 tl.lerden maliyetlenmişler salı çarşambaya çok dikkat edin 3-5 taban çekmesinler arka arkaya...yatırım tavsiyesi değildir.....

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    haaa bu arada twiterde yutube da değişik borsa sitelerinde salı çarşamba günü büyük bir gurubun mal boşaltacağından bahsediliyor bu hissede 2,8 tl.lerden maliyetlenmişler salı çarşambaya çok dikkat edin 3-5 taban çekmesinler arka arkaya...yatırım tavsiyesi değildir.....
    fiyat ve öngürüleriniz için sizi spk kuralları gereği forum yazılarınızı alıyorum gerekli yerlere incelenmesi için mail atıyorum bilginiz olsun ayrıca artık bu devirde klavye delikanlılığı yapılmıyor 10 dakika sonra polisler ve ekipler kapınızda olur....

6.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Muhtemelen tam tersi birileri mal topluyor olabilir. Günlük 30 - 60 bin lot işlem yapan hissede büyük grubun ne işi var. Bu tür hisseleri toplamak ve boşaltmak uzun zaman ister. Bence Ayes gibi günde 5 defa işlem yapan bir hisseyi kimse tesadüfen almaz. Örneğin bir Frigo Pak gıda veya İşbir e bakın geleceğin Ayes ini görürsünüz. Kişisel düşüncemdir. Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    fiyat ve öngürüleriniz için sizi spk kuralları gereği forum yazılarınızı alıyorum gerekli yerlere incelenmesi için mail atıyorum bilginiz olsun ayrıca artık bu devirde klavye delikanlılığı yapılmıyor 10 dakika sonra polisler ve ekipler kapınızda olur....
    adı üzerinde öngörü ....ben kimseye alın satın demiyorum ki ...bu durumda bütün twitter ve değişik sosyal mecralarda yazılan çizilen herşeyi göndermeniz lazım.....yok hisse ciro 400 milyon çok çöp aşırı ucuz diye yazdığınız yazılardan daha masum ve akıllı olun diye yazılan yazı..tavsiye değil şahsi fikrim..neden bu kadar huzursuzsunuz acaba ?....yazılanlar çok açık ve net....kesin bir bilgi yalan haber baskı yok.....tamamen gerçeklere dayalı yorumlar grafik defter değeri ve sosyal medyada yazılan çizilen şeyler kul hakkı önemli ....kimse kimseyi soayamaz....algı yaratamaz....milleti söğüşleyemez..

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    böyle bir hisse nasıl farkedilmemiş pes doğrusu o kadar ucuzki piyasa değeri !!! Çöp kağıtlar bile bunun 5 katı piyasa değeri hayret edilecek bir durum
    asıl algı ve ve şikayet edilmesi gereken paylaşım bu.....o polislere okuturum bunu merak etme senkimlerin elemanısın yada nasıl mal pazarlıyosunuz artık verirsiniz hesabını

Sayfa 23/123 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •