Sayfa 24/123 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 185 - 192 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    asıl algı ve ve şikayet edilmesi gereken paylaşım bu.....o polislere okuturum bunu merak etme senkimlerin elemanısın yada nasıl mal pazarlıyosunuz artık verirsiniz hesabını
    sizin bu hisseyle alıp veremediğiniz nedir anlamadım doğrusu bu kadarmı düşünüyorsunuz bu şirkete yatırım yapanları eğer böyleyse boşuna zahmet edip yormayın kendinizi herkesin aklı fikri var salı,çarşamba bekliyorum bakalım dedikleriniz olacakmı

2.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    sizin bu hisseyle alıp veremediğiniz nedir anlamadım doğrusu bu kadarmı düşünüyorsunuz bu şirkete yatırım yapanları eğer böyleyse boşuna zahmet edip yormayın kendinizi herkesin aklı fikri var salı,çarşamba bekliyorum bakalım dedikleriniz olacakmı
    Boşuna bekleme hiçbiri olmayacak.

3. Şu egeli mi ne zikkimsa , ayesi gözüne kestirmiş. Burada 2 ihtimal var; ya elinde hiç ayes yok almak istiyor ama fiyat yuksek diye alamiyor zavallim yazik. Yada elinde ayes var ama daha fazla toplamak icin burda bizi korkutup sattirmak istiyor salak boşuna parmaklarini yoruyor. Kendi haline birakalim fitnefücuru. hissemiz bir yukselis ivmesi yakaladi umarim guzel yerlere gider.

4.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Şu egeli mi ne zikkimsa , ayesi gözüne kestirmiş. Burada 2 ihtimal var; ya elinde hiç ayes yok almak istiyor ama fiyat yuksek diye alamiyor zavallim yazik. Yada elinde ayes var ama daha fazla toplamak icin burda bizi korkutup sattirmak istiyor salak boşuna parmaklarini yoruyor. Kendi haline birakalim fitnefücuru. hissemiz bir yukselis ivmesi yakaladi umarim guzel yerlere gider.
    inan hiçbiri değil ...allah yardımcınız olsun ben karışmıyorum ...ben size demiyorum ki dediklerim kesin birsürü bilgi kirliliği var ..neyse ben daha yazmıcam burda inşallah kazanırsınız allah yardımcınız olsun....siz beni yanlış anlıyorsunuz huzursuz oluyosunuz kolay gelsin....bol şanslar ben yokum ..sözzzz...

5.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Şu egeli mi ne zikkimsa , ayesi gözüne kestirmiş. Burada 2 ihtimal var; ya elinde hiç ayes yok almak istiyor ama fiyat yuksek diye alamiyor zavallim yazik. Yada elinde ayes var ama daha fazla toplamak icin burda bizi korkutup sattirmak istiyor salak boşuna parmaklarini yoruyor. Kendi haline birakalim fitnefücuru. hissemiz bir yukselis ivmesi yakaladi umarim guzel yerlere gider.
    bende selçuk gıda var ufuk var ...selçukda spk dan haber bekliyoruz oda gelmedi gitti sinir ediyor...odaş fener halkbank bide takipte olanlar ...bu kağıdı da alac**m size söz
    ama söz..şimdi değil blançodan sonra ...1 aya kadar....gerçeklerim bunlar...hoşçakalın..değişiklik olursa size bilgi vereceğim...

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    çoook ayıpp bu yazdıkların için kınıyorum seni....neyse ...tanımadığın insanlara böyle kaba davranma bol kazançlar çarşamba düşmezsse sana inat alacam leennnn

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bende selçuk gıda var ufuk var ...selçukda spk dan haber bekliyoruz oda gelmedi gitti sinir ediyor...odaş fener halkbank bide takipte olanlar ...bu kağıdı da alac**m size söz
    ama söz..şimdi değil blançodan sonra ...1 aya kadar....gerçeklerim bunlar...hoşçakalın..değişiklik olursa size bilgi vereceğim...
    dostum 2 maliyetli hatrı sayılır ayes mevcut bende....dilersen 1 usd den virman yapayım sana.........ytd

8.  Alıntı Originally Posted by 35plt35 Yazıyı Oku
    dostum 2 maliyetli hatrı sayılır ayes mevcut bende....dilersen 1 usd den virman yapayım sana.........ytd
    inşallah kardeş inşallah herşey gönlünüzce olsun herkes kazansın herkes mutlu olsun ülkem mutlu olsun....canı gönülden...tebrik ederim sizi ..güzel kazanç..gözü olanın gözü değil heryeri çıksın ..iyi akşamlar..

Sayfa 24/123 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •