Sayfa 26/123 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 201 - 208 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    tebrikler dediklerin oldu dahada hayatım boyunca hiç bir forumda yazı yazmayacağım Allah herkesin gönlüne göre versin....
    adamım ..hissenin hareketlerinden silkeleme olduğu iki gündür çook belli....fiyatını geçtim lakin bu gün anladım ki bu kağıdı iyice toplamışlar.....demekki beklenti çook büyükkkk....ayny hareketleri tukaş 1,4-1,75 tl arasında yapmıştı sonra 18 tl .oldu...evet spek beni çok kızdırdı yarından itibaren 1 ay öne çekiyorum tarın allah ne verirse ayes alacağım ..hepinize bol kazançlar.....artık bende sizdenim...yatırım tavsiyesi asla değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Şu egeli mi ne zikkimsa , ayesi gözüne kestirmiş. Burada 2 ihtimal var; ya elinde hiç ayes yok almak istiyor ama fiyat yuksek diye alamiyor zavallim yazik. Yada elinde ayes var ama daha fazla toplamak icin burda bizi korkutup sattirmak istiyor salak boşuna parmaklarini yoruyor. Kendi haline birakalim fitnefücuru. hissemiz bir yukselis ivmesi yakaladi umarim guzel yerlere gider.
    atakan dostum ....gözün aydın bende sizdenim dün ve bugünkü hissenin hareketlerini gördükten sonra birileri füzeleyecek anlaşılan yaslandım koltuğa ....amcalar nereye götürürse artık.....şimdide çok beklenti var çook uzuz geyiği dönüyor.....hadi hayırlısı....yatırım tavsiyesi asla değildir...

3. ayes i hareketlendirecekler iyi silkelediler .....yorumlar bu yönde hızlı bir hareket başlatacaklar deniyor...asla yatırım tavsiyesi değildir...sosyal medyada bilgi kirliliğiçookk..

4. şimdi anlaşıldııııı...arkadaşlar bu kağıdın grafiğide EKİZLE ufukla aynı......UFUĞUN GRAFİĞİNİ TAMAMLAMAK ÜZRE......VAOVVVV..FİYOOOOOO....asla yatırım tavsiyesi değildir.beni tanımıyorsunuz bile...

5. saat 12:30, TE tavan 4,84 --43.913 adet. hadi tavan bozma, birkaç tavan yap, , 8-9 aralığına otur be kahıt

6. 2 fabrikası olan, 400 milyon ciro yapan şirketin piyasa değeri 73 milyon. Şaka gibi. Birileri kulağından tutuğu gibi senin yerin burası değil hadi gel gidiyoruz diyecek. YONGA, MERİT, KSTUR, ISBİR, SODSN ve MEGAP örneğinde olduğu gibi.

7. şükür ayesi alma fırsatı doğdu...her şerde bir hayır varmış...yatırım tavsiyesi değildir..

8.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    şirketin mevcut piyasa değerinin beklentiler dahilinde ucuz olduğu yönünde forumda büyük bir uzlaşı var. Kent in piyasa değerine bakınca yukarı yönlü tahmin yapmak benim için çok doğru değil. Spek (büyük oyuncu/hakim ortak) nereye götürmek ister bilinmez. Fakat tüm olumlu beklentilere rağmen şirket bana göre çok yavaş ve ağır hareket ediyor. Daha agresif hareketler beklerdim doğrusu. Bu nesnel yorumlardan sonra biraz daha ayağı yere basan öznel yorum yapayım.

Geçen sene ağustosun ilk haftasında mali tablo açıklaması yapmış. Bu yılki açıklamaya kabaca 1 ay gibi bir süre var. eğer ilk çeyrekteki rasyoların iyileşme trendi devam ederse rakamlara bağlı olarak pozitif bir hava yakalanabilir. Demem o ki eğer haber öncesi 5li rakamların üzerine atabilirse haber akışına bağlı olarak 6-7 bandına oturmaz mı?

Bu arada yönetim uyuma temmettümüze sahip çık? Bu yılın temettüsünü en kısa sürede hesabımızda görmek isteriz.
    Spek bizi duydu herhalde. Son 4 işlem gününde gerçekten çok ilginç hareketler gördük. Kötüleşen grafik ise bugünkü hareketle toparladı. Diğer bir öngörüm ise bilanço öncesine 5'li rakamlarla girilirse yukarıda nereye gidilebileceği idi. Tam 5 de kapanış oldu. Güzel bir kar gelirse tarihi yükseklikler imkan dahilinde mi? Bakalım görelim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 26/123 İlkİlk ... 1624252627283676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •