Sayfa 46/123 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 361 - 368 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sirketimiz, ozellikle.bu sene artan cirosu ve artan karı ile gelecegi satin almaya başladi. 2 sene tutmayi dusunuyorum, fiyat olarak inanilmaz yerlere gidecegine inaniyorum.

2020/6 aylik.ciro 213.000.000 tl iken, sonraki 3 ayda 167.000.000 tl.ciro daha yaparak, 9 aylikta toplam 380.000.000 tl ciroya yukselmiş, karını da 2020/3.ceyrekte, 2020/2. Ceyrege oranla neredeyse %100 arttirmiş.

Bu verilere gore 2020 sonu.ve 2021.yillinda cok iyi ciro ve kar beklentim canliligini korumakta. Uzun vade beklemeyi sonuna kadar hakeden bir hisse Ayes.

Piyasa degeri suanda yukaridaki verilere ve gelecekte yapabileceklerine bakarsak cok cok uygun.
    AYNEN KATILIYORUM GÖRÜŞLERNİZE ....Farklı yerlerde kanal istanbulu çok dillendiriyorlar fakat şirketin şuan ki vizyonu gayet guzel ve ilerliyor...

Keza öyle bir projede gelişirse uzay yolundaki atılganın ışınlamasını yaparız o zaman farklı boyut olur...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    AYNEN KATILIYORUM GÖRÜŞLERNİZE ....Farklı yerlerde kanal istanbulu çok dillendiriyorlar fakat şirketin şuan ki vizyonu gayet guzel ve ilerliyor...

Keza öyle bir projede gelişirse uzay yolundaki atılganın ışınlamasını yaparız o zaman farklı boyut olur...
    Kanal istanbula uzun soluklu malzeme tedarik ihtimali ile AYES için 3 haneli rakamlar cok zor olmaz diyerek beklentimi yuksek tutuyorum dostum.. günlük insin çiksin, klasik olacak ama bu sefer gercekten arsa aldim sayiyorum..

3. teorik eşleşme karartıldı. bu durumda kimse almak satmak istemiyor. bu kalkıncaya kadar buralarda 2 ileri 1 geri şeklinde takılmaya devam edeceğiz sanırım
    ytd
    not: burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. şahsi fikirlerimi dile getiriyorum...

4. canakkale koprüsü kedı yollarına özel imalat galvanizli tellerden hasır talebını karşılamışız...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    canakkale koprüsü kedı yollarına özel imalat galvanizli tellerden hasır talebını karşılamışız...
    Kaynak nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    not: burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. şahsi fikirlerimi dile getiriyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by trivela Yazıyı Oku
    Kaynak nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ayes çelik hasır üreticisi genel müdürü Halil Dogan acıklamları vardı Çanakkale köprüsü tedarikçisi oldukları hakkında yıl başında şimdi o yazıyı buldum ama kopyalayamadım ...Orda taşıma halatlarının da kendilerinin yapacagını söylüyor ...

7. Belliki hisse pazarlanıyor 3ayda 5 katı gitmiş

8. BGUNDE AMMA GEBERDİ İŞLEM HAÇMİ İLGİNÇ NERDE BU ALAN SATANLAR...

Sayfa 46/123 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •