Sayfa 54/123 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 425 - 432 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Bu arada , ayes'e cok mu ky dadandı acaba, o yuzden gitmiyor birturlu. artık zaten çok geç kaldı tahta yürümek için, biraz yürür gibi olsa da eminim yine 10 seviyelerine geri gelecek. diğer tüm hisseler neredeyse tüm hisseler akıl almaz rekor fiyatlara gittiler. diğer pöip hisseleri tavan tavan gidiyorlar. benim portfoyum ise %100 ayes'te. 4 aydır ufak ufak alımlarımla 6.000 adete yaklaştım. hedefim 10.000 lot ile artık borsa maceramı uzun yıllar tekrar girmemek şartıyla noktalamak. çünkü borsa gerçekten insanı erken yaşlandırıyor, hayat kalitesini neredeyse sıfıra indiriyor. bunun aslını iddia edebilecek bir babayiğit henüz doğmamıştır.

2. işin en garip noktası ise şurası; artık başka hisse araştırmıyorum bile ) fiyatlar aşırı yüksek kaldılar, ben sanırım eski kafa olarak görüyorum, yeni borsacılar direkt 10.tavandan bile dalıyorlar ve kazanıyorlarda ) ayes'i kazanalım diye ne hayallerle almaya başlamıştım, tam bir hayal kırıklığı oldu. herşeye rağmen 2023 e kadar beklemeye yeminliyim .. cep telefonumdan forex uygulamayı kaldırdım dün, rahatladım. sürekli ekran bakmaktan gına gelmişti ) Allah, herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bu arada , ayes'e cok mu ky dadandı acaba, o yuzden gitmiyor birturlu. artık zaten çok geç kaldı tahta yürümek için, biraz yürür gibi olsa da eminim yine 10 seviyelerine geri gelecek. diğer tüm hisseler neredeyse tüm hisseler akıl almaz rekor fiyatlara gittiler. diğer pöip hisseleri tavan tavan gidiyorlar. benim portfoyum ise %100 ayes'te. 4 aydır ufak ufak alımlarımla 6.000 adete yaklaştım. hedefim 10.000 lot ile artık borsa maceramı uzun yıllar tekrar girmemek şartıyla noktalamak. çünkü borsa gerçekten insanı erken yaşlandırıyor, hayat kalitesini neredeyse sıfıra indiriyor. bunun aslını iddia edebilecek bir babayiğit henüz doğmamıştır.
    Bu başlığı suan 5 kisi okuyormuş egpro yu 2 kisi kardemir b yi 1 kisi dusun artik ne kadar küçük yatırımcı var. Silkelemeden gitmez bu alkatraz verdiğinde bu hisseyi baya kisi almis bence.

4. Gidecek hisse gider konya yıda her gun 80 ile 100 kişi takıp ediyor ama 1500 tl geldi ...Burdaki tehlike psikolojik hepimiz umutsuzluga kapıldık çünkü bunun ceyregi yapmıyacak hisseler marsa gitti ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Gidecek hisse gider konya yıda her gun 80 ile 100 kişi takıp ediyor ama 1500 tl geldi ...Burdaki tehlike psikolojik hepimiz umutsuzluga kapıldık çünkü bunun ceyregi yapmıyacak hisseler marsa gitti ...
    Konya demeyin ya 200 den vardi elimde 3-5 bin için sattık uzaya cikti

6.  Alıntı Originally Posted by yujil85 Yazıyı Oku
    Bu başlığı suan 5 kisi okuyormuş egpro yu 2 kisi kardemir b yi 1 kisi dusun artik ne kadar küçük yatırımcı var. Silkelemeden gitmez bu alkatraz verdiğinde bu hisseyi baya kisi almis bence.
    Alkatraz hisse falan vermedi. En az 2 dönem bilancosunu gorecegim diye beyani var. Hisseye inanan bekleyecek, inanmayan elenecek. Yalniz işin ilginc yani, hisseye inanmayip verenler, gidip marss cikmiş hisseleri almak zorunda kalacaklar. Bu hisse gercekten cok ucuz kaldi, mutlaka bunu da kaldiracaklar , mecbur. Gelecek İlk ziplamada ve duzeltmede dökülmeyin arkadaslar. Benden size tavsiye.

7. bugun biraz işlem haçmi artmış tek sevindirici tarafı o
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    bugun biraz işlem haçmi artmış tek sevindirici tarafı o
    arkadaslar, sosyal medyada orda burda bu hisseyi anlatalim,.tanitalim, daha geniş tabana yayilsin. Ucuz oldugunu herkes gorsun bilsin, tahtaya talep.gelsin. yoksa tahtanin sahibi ile kedi fare ilişkimiz devam eder aylarca

Sayfa 54/123 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •