Sayfa 59/123 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 465 - 472 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Sodsana 10000 kar gelmis 15000 sermay 38000 tavan ayni sermay buhisenin cok gideri var . y.t.degil.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende aynı dusundeyim kardeşim verdiği temettü miktarı artarsa daha iyi olacaktır.izlemeye ve toplamaya devam.Suanda borsadaki tek hissem

2.  Alıntı Originally Posted by sivaslı58 Yazıyı Oku
    Bende aynı dusundeyim kardeşim verdiği temettü miktarı artarsa daha iyi olacaktır.izlemeye ve toplamaya devam.Suanda borsadaki tek hissem
    Dostum, benim de borsadaki tek hissem artık ayes 1 aydır. %100 portfoyum ayeste. garip bişekilde başka birçok yatırımcı kardeşimiz de bizim gibi, ayese büyük ümit ile 20.000-30.000 lot arası para bağlayanları biliyorum sosyal medyadan. bu işin sonu nereye gidecek bakalım. sordugumuz zaman ben dahil hepimiz ayeste en az 1-2 sene bekleyeceğiz diyoruz .. nasipte ne var bakalım bizlere.

3. çok kötü bir acılış oldu bu bilançoya yakışması gerçekten...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    çok kötü bir acılış oldu bu bilançoya yakışması gerçekten...
    Kardeşim daha öncede yazdığım gibi borsanın en ucuz hisselerinden biri fakat benim gibi küçük yatırımcı fazla o yüzden klasik bıktırma taktiği gibi geliyor bana...

5. sABRIMIZI İYİ TEST EDİYOR AMA BU BİLANÇOYA MUHAKKAK BİR HAREKET YAPMASI LAZIM....

6. Bilançoya az bir süre kaldı.Umarim güzel bir bilanço gelir...

7.  Alıntı Originally Posted by sivaslı58 Yazıyı Oku
    Bilançoya az bir süre kaldı.Umarim güzel bir bilanço gelir...
    P

Pek bilançoda takmıcak gibi ama biz genede oturup bekliyoruz bu kanal istanbul işi belki bi hareket getirir son umudumuz o kaldı....

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    P

Pek bilançoda takmıcak gibi ama biz genede oturup bekliyoruz bu kanal istanbul işi belki bi hareket getirir son umudumuz o kaldı....
    Eğer kar 20 ve üstü gelirse tutamazlar bence buralarda hocam gerçi hissede acayip baskı var bunun yanından geçemeyecek şirketler en korusun 40 lı 50 li fiyatlarda

Sayfa 59/123 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •