Sayfa 62/123 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 489 - 496 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Bana kalirsa birileri kotü bilancolara tavan tavan , iyi bilancolara ise taban yada eksi yaptirarak BİST in bir kumar yeri olduğu algisini böğrümüze saplama çabalari içinde nice zamandir. Bu yapilanlarin kasitli , kötü niyetle yapildigini dusunuyorum ama elden bisey gelmiyor. Malesef yarin biz de eksi yazacagız. Ancak uzun vadede su akar yolunu bulur..

2. Yarın eksi acarsak tahtacinin oyunundan baş ka bisey değil-dir bu bilançoya tavan yakışır ama hakli olduğun konu bizimki normal tahtacı değil kafadan sıyrık...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Kisa vadede hiç umudum yok bu hisseden. kaldi ki gecici beyannamede zaten ayni ciro ve kari aciklamisti zaten ama buna ragmen birtakim fikirler atildi ortaya, finansallar aciklaninca karını 20 .mio tl bekleyenler flan ama ayeste konsolide olmadigi ayrintisini gözden kacirdi herkes. Yani gecici beyannamede ne aciklarsa finansal tablolarda da aynisini aciklar.
    Poip in en basiretsiz hisssi seçildi ayes.. çalı dibinde beklemeye devam. Bu bilancoyu bu seviyelerde karsilamasi benim acimdan tam bir hayal kirikligi oldu.

4. Hayırlı olsun diyelim,uzun vade düşündükten sonra cirodaki bu artış brüt kar ve net kardaki artış er gec fiyatlara yansıyacaktır.Beklemeye devam

5. Umutsuz olacak bir bilanço yok gayet güzel ihracaat tarafında artırırsa daha da güzel olur..
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Maşallah

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. şahsen bu bilanço tamamen hayal kırıklığıdır saatlerdir okuyorum aklım almıyor 90 milyon borç oluşmuş kredi çekilmiş bu para nereye gitti diye adama sorarlar madem borcun var niye temettü dağıtıyorsun ayrıca 20 milyon küsür alacak var onunda ne olduğu belirsiz ayrıca bilançoda yeni pay alma hakkı konusu oluşmuştur ibaresi var ve yakın zamanda bedelli sermaye arttırım haberi gelicektir diye düşünüyorum aylardır beklediğim tamamen hayal kırıklığı olan bilançomuz YTD...........

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bana kalirsa birileri kotü bilancolara tavan tavan , iyi bilancolara ise taban yada eksi yaptirarak BİST in bir kumar yeri olduğu algisini böğrümüze saplama çabalari içinde nice zamandir. Bu yapilanlarin kasitli , kötü niyetle yapildigini dusunuyorum ama elden bisey gelmiyor. Malesef yarin biz de eksi yazacagız. Ancak uzun vadede su akar yolunu bulur..
    . Yerden göğe haklısın Atakan kardeşim... ama bu oyunlar bize sökmez...bundan sonra bize düşen ağustosa kadar sabırla beklemek...zira bu şirket 6 ayda bir bilanço gönderiyor...doğru hissede olduğumuza inanıyorum...gerisi kısmet...

Sayfa 62/123 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •