Sayfa 65/123 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 513 - 520 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. İnşaat ve altyapı taahhüt sektörünün olmazsa olmazlarında çelik hasır da ülkemizin en büyük oyuncusu olan AYES açıkladığı 2020 bilançosu ile 2021 yılının flas hisselerinden biri olacaktır diye umut ediyorum.. 2020 yılını rekor hacimle kapatmış. faaliyet raporunda da belirtildiği üzere şirket halen yoğun üretim yapmakta olup, Kanal istanbul'unda başlamasıyla oluşacak olan yüksek talebe karşılık verebilmek için 2020 yılının son çeyreğinde yeni üretim hatları kurmuş. Şirketin 2020 yılı hasılatı 603 milyon lira, bu ciroyu bist 100 de bulunan şirketlerin çoğu yapamıyor. Bu seneyi hasılat rekoru kırarak kapatması karına da yansımış ve yine rekor kırarak 15,5 milyon civarında kar açıklamış.
    Şirketin güzel yanlarından biriside temettü vermesi, poip de işlen görüpte temettü vermesi biz ortaklar açısında çok olumlu.. Bu kadar güzellikler içerisinde tek kusuru poip de işlem görmesi, zaten poip te işlem görmeseydi şu anki fiyatı en az 50 li rakamlar olurdu..
    Bu şirkete uzun araştırmalarım sonucunda ortak oldum, geçmişte karel, ditaş, göltaş ve tmsn'a da yaptığım araştırmalar sonucunda ortak olmuştum, başkaları önerdi diye gidip bu şirketlerin hisselerini almadım, bu şirketlere uzun araştırmalarım sonucunda ortak oluduğumdan, sabırla bekleyerek nasıl meyvesini yedimse inşallah burada da meyvesini yiyeceğim.. Karel, Ditaş, Göltaş ve Tmsn topiclerinde bu tarz paylaşımlar yaptığımda bazı kendini bilmezler mal pazarlıyorsun tarzında hakaret vari sözler söylemişti, ama ben bu şirketlerin geleceğine güvendiğim için bu tür embesillere kulaklarımı tıkayıp sabırla beklediğim için çok güzel sonuçlar elde ettim, merak edenler bu topiclerde yaptığım paylaşımları okuyabilirler, temennim bu topicte de bu tür kendini bilmezlerin karşıma çıkmaması.. Bu şirkete ortak olan herkese hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. İnşallah ayağım uğurlu gelir.

2. Sn.albea34, sizi.eskilerden ,karelden 1,50 fiyatlardan hatirliyorum. Ayes e hosgeldiniz. Ama biraz zamanlama hatasi yaptiniz gibi, 1-2 tabanimiz garanti bu hafta. Nyse su akacak yolunu bulacak. Hicbisey olmazsa hersene 10 kurus temettusunu yeriz ama 12 nisanda imkani olan genel kurula gelsin, 15 milyon kar etti sirket, sadece %10 temettu dagitma teklifi yapiyor. Bunu kabul etmememiz gerekir, yoksa edilen karlar iç edilecek sirkette. Buna eminim.

3. Bütün hisseler gibi nasibimizi aldık dipledik ama bu işlem haçmine aklım ermedi 43 bin kim satıyor kim karşılıyor bu seanasa göre bir rekor bence...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Bu sabah alanlardanim..🥰hosbuldum

5.  Alıntı Originally Posted by Drogo-89 Yazıyı Oku
    Bu sabah alanlardanim..��hosbuldum
    hayırlısı olsun zor bir tahtaya geldiniz ama ayagınız ugurlu gelir ınsallah...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sn.albea34, sizi.eskilerden ,karelden 1,50 fiyatlardan hatirliyorum. Ayes e hosgeldiniz. Ama biraz zamanlama hatasi yaptiniz gibi, 1-2 tabanimiz garanti bu hafta. Nyse su akacak yolunu bulacak. Hicbisey olmazsa hersene 10 kurus temettusunu yeriz ama 12 nisanda imkani olan genel kurula gelsin, 15 milyon kar etti sirket, sadece %10 temettu dagitma teklifi yapiyor. Bunu kabul etmememiz gerekir, yoksa edilen karlar iç edilecek sirkette. Buna eminim.
    Bende ne ayak varmış, gelir gelmez 2 taban yedim.. Ama ben burada %200 %300 kazanacaksam, bu yolda çekilen çile kutsaldır..

7. Uzun vadede 100 ler kulübünde görmeyi umuyorum. Ayni şeyi 1,5 sene önce fmizp icin diyordum, onu 200 ler kulübünde bile gördük ama ben en son lotumu 17 tl de satmiştim 🤣🤣 ben sattim uçtu herzamanki gibi. Ayes bensiz uçmasin diye yatirim hesabimin sifresini bloke ettim

8. bütün arkadaşların berat kandilini kutlar,hayırlara vesile olmasını dilerim.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla

Sayfa 65/123 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •