Sayfa 66/123 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 521 - 528 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    bütün arkadaşların berat kandilini kutlar,hayırlara vesile olmasını dilerim.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla
    Bilmukabele eder hayırlı gunler hayırlı kandiller bol kazançlar dilerim butun sabırla bekleyen Ayescilere...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. çevre ve şehircilik bakanı murat kurum kanal istanbul projesi imar planını onayladıklarını,askıya çıkardıklarını,adımlarımızı hızlı atacağız diyor.(twetter).bu haber bence bizi olumlu etkiler.köprü ihalalerini kazanabilmiş bir firmayız sonuçta.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    çevre ve şehircilik bakanı murat kurum kanal istanbul projesi imar planını onayladıklarını,askıya çıkardıklarını,adımlarımızı hızlı atacağız diyor.(twetter).bu haber bence bizi olumlu etkiler.köprü ihalalerini kazanabilmiş bir firmayız sonuçta.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.
    Belkide bundan en büyük iş alacak firma olduğumuz halde kuşlu sitede alakalı alakasız 10 larca şirket ismi geçiyor ama bir biz geçmiyoruz ilginç...

4. Kanal istanbuldan nemalanacak borsadaki şirketlerden birtanesi de ayes olacaktır. Piyasada fazla dilendirilmemesi cok iyi cunku 40 -50 arası fiyatlara geldiğinde dikkat ceker oradan da 100 e gider insallah... bu benim hayalin kimse etkilenmesin..:-)

5. Maşallah güzel kapattık bugun...

6. Lotlarımı artırmak için öğleden sonra tavandan alış girdim, lakin nasip olmadı, gerçekleşmedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Geçmişte karel ve ditas topiclerinde beni hatırlayanlar bilir hisse değerlerinin şirket performansıyla uyuşmadığını, bu yüzden mızrağın artık çuvala sığmadığını sık sık yazardım.. AYNI DÜŞÜNCELERİM AYES İÇİNDE GEÇERLİ.. 600MİLYON DAN FAZLA CİRO YAP, KAR REKORU KIR, SERMAYEN KÜÇÜK OLSUN SEN HALA 10 LİRALARDA KAL.. BEKLERİZ KARDEŞİM SABIRLIYIZDIR BİZLER.

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Geçmişte karel ve ditas topiclerinde beni hatırlayanlar bilir hisse değerlerinin şirket performansıyla uyuşmadığını, bu yüzden mızrağın artık çuvala sığmadığını sık sık yazardım.. AYNI DÜŞÜNCELERİM AYES İÇİNDE GEÇERLİ.. 600MİLYON DAN FAZLA CİRO YAP, KAR REKORU KIR, SERMAYEN KÜÇÜK OLSUN SEN HALA 10 LİRALARDA KAL.. BEKLERİZ KARDEŞİM SABIRLIYIZDIR BİZLER.
    aynı kanaatteyim
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 66/123 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •