Sayfa 75/123 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 593 - 600 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Yanlış hatırlamıyorsam siz inmiştiniz...
    zaman zaman kızdığım oldu velakin trenden inmedim ama bu hareketlerede sevinmem söz konusu olamaz spekülatif hareketler olduğunu sende bende iyi biliyoruz 9 aydır bu hisseyi taşıyorum ilk defa düzeltme yapmadan haftayı bitirdi şaşkınım doğrusu herkes için hayırlısı olsun YTD.benim yolum kanal istanbul bitinceye kadar sürer.....

2. bilancoya zaman var duzeltme yaparsa bakariz yapmazsa daha önce söylediğim gibi yolunuz açık olsun. Oyle yuklu bir miktar girmezdim zaten o yuzden kaçan balik küçük olur. Hisse yeni yeni talep gormeye basladi onu acik diye düşünüyorum hayırlı olsun elinde olanlara. Poipte olmasa cok farkli olurdu tabi.
     Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Üzülmeyin sn.bidbas sizde 21-22 tl alırsınız iyice hızlandı bizimkisi...

3. Kanal İstanbul’la Hollanda, Belçika, Çin ve Rusya’nın ilgilendiğini belirten Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, “Finansmanla ilgili herhangi bir sorun bulunmuyor†dedi
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'deki bazı bankaların Kanal İstanbul'un finansmanına sıcak bakmadığına yönelik çıkan haberlere son noktayı koydu. Bunları 'dedikodu' olarak niteleyen Bakan Karaismailoğlu, "Finansmanla ilgili herhangi bir sorun yok. Hollanda, Belçika, Çin ve Rusya olmak üzere dört ülke projeyle ilgileniyor. Ancak biz bu işi yerli müteahhit ve yüklenicilerle yapacağız" dedi.

Konya-Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'ndaki test sürüşünün ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaismailoğlu, proje güzergahında altı köprü olduğunu, ilkinin temelini Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte haziranda atacaklarını, diğer köprülerin de imalatına devam ettiklerini belirtti. Karaismailoğlu, şöyle konuştu: "2021, Kanal İstanbul için önemli bir yıl olacak. Hedefimiz, ihalelerimizi yapıp çalışmalara tam gaz başlamak. Burası İstanbul'daki boğaz trafiğine alternatif bir su yolu projesi olacak. İmar planları ve askı süreçleri bitti. İnşallah önümüzdeki yıllar, Kanal İstanbul'lu yıllar olacak."
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    zaman zaman kızdığım oldu velakin trenden inmedim ama bu hareketlerede sevinmem söz konusu olamaz spekülatif hareketler olduğunu sende bende iyi biliyoruz 9 aydır bu hisseyi taşıyorum ilk defa düzeltme yapmadan haftayı bitirdi şaşkınım doğrusu herkes için hayırlısı olsun YTD.benim yolum kanal istanbul bitinceye kadar sürer.....
    Çok dinlendirilmes de kanal ist. projesinden en çok kaymak yiyen şirketlerden biri olacagımız kesin bence hala yansımadı bu fiyatlara

5.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    bilancoya zaman var duzeltme yaparsa bakariz yapmazsa daha önce söylediğim gibi yolunuz açık olsun. Oyle yuklu bir miktar girmezdim zaten o yuzden kaçan balik küçük olur. Hisse yeni yeni talep gormeye basladi onu acik diye düşünüyorum hayırlı olsun elinde olanlara. Poipte olmasa cok farkli olurdu tabi.
    Butun demir çelikler güzel bilanço acıklıyor bence bizde onu fiyatlıyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    atakan burdamısın dostum ses ver yoksa trenden indinmi?
    15,50 -16,00 larda kar cep yaptim ( bistin ani.düşüslerinden korkarak ayesin tekrar 11-12 lere inecegi dusuncesiyle.) Lakin pazartesi sabah tekrar giris yapacagim. Piyasa artik ayes gercegini tam.olarak görmuş durumda. Kaçan balik olsun istemem. Haa, olasi bir duzeltmeye kurban da gidebilirim. Onun riskini göze aliyorum. Uzun vadede cok guveniyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    15,50 -16,00 larda kar cep yaptim ( bistin ani.düşüslerinden korkarak ayesin tekrar 11-12 lere inecegi dusuncesiyle.) Lakin pazartesi sabah tekrar giris yapacagim. Piyasa artik ayes gercegini tam.olarak görmuş durumda. Kaçan balik olsun istemem. Haa, olasi bir duzeltmeye kurban da gidebilirim. Onun riskini göze aliyorum. Uzun vadede cok guveniyorum
    sayın atakan5234 öncelikle bu şeffaf ve cesurca paylaşımınızı takdir ettim..bazılarımız alacağız,bazılarımız satacağız,bazılarımız realize yapacağız.bu borsanın doğasında var.fakat siz ayes'te pek al sat yapmazdınız.hedefiniz yüksek diye biliyordum.herşeyin hayırlısı.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Kanal İstanbul’la Hollanda, Belçika, Çin ve Rusya’nın ilgilendiğini belirten Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu, “Finansmanla ilgili herhangi bir sorun bulunmuyor†dedi
    Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye'deki bazı bankaların Kanal İstanbul'un finansmanına sıcak bakmadığına yönelik çıkan haberlere son noktayı koydu. Bunları 'dedikodu' olarak niteleyen Bakan Karaismailoğlu, "Finansmanla ilgili herhangi bir sorun yok. Hollanda, Belçika, Çin ve Rusya olmak üzere dört ülke projeyle ilgileniyor. Ancak biz bu işi yerli müteahhit ve yüklenicilerle yapacağız" dedi.

Konya-Karaman Yüksek Hızlı Tren (YHT) Hattı'ndaki test sürüşünün ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaismailoğlu, proje güzergahında altı köprü olduğunu, ilkinin temelini Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte haziranda atacaklarını, diğer köprülerin de imalatına devam ettiklerini belirtti. Karaismailoğlu, şöyle konuştu: "2021, Kanal İstanbul için önemli bir yıl olacak. Hedefimiz, ihalelerimizi yapıp çalışmalara tam gaz başlamak. Burası İstanbul'daki boğaz trafiğine alternatif bir su yolu projesi olacak. İmar planları ve askı süreçleri bitti. İnşallah önümüzdeki yıllar, Kanal İstanbul'lu yıllar olacak."
    sayın METEHAN bunlar güzel haberler.yeni,yeni şirket farkedilmeye başlandı.poip'te işlem görmeseydik bu fiyatlar bulunduğu sektöre ve sermayeye göre komik kalırdı.kanal istanbul önemli ancak kentsel dönüşümlerde çok önemli.marmara.ve ege'de 2 fabrika.üstelik iki bölgede nüfus ve sanayi yoğun bölgeler.büyük potansiyel var.ben küçük bir yatırımcı olarak fiyata bakmadan uzun vadeli alıyorum.iner çıkar herşey mümkün ben uzun vadeli bakıyorum.şirket yönetimini başarılı bulmama rağmen 2 konuda eleştirim olmuştu.ihracata önem vermek konusu paylaşımlardan anladığım kadarıyla çözülüyor.poip'ten üst pazarlara çıkmak için çaba harcanması konusu var.sanıyorum üst pazarlara çıkmak farklı yükümlülüklerde getirdiği için çok çaba harcanmıyor diye düşünüyorum.kar marjı'nın(net %2.5)düşük olması müşteri kaybetmemek adına kısa vade zarar uzun vade çok iyi kar.2 el makina alma kararları doğru.çıkan fırsatı seri bir şekilde değerlendirmek istemişler.0 makina için uzun süre beklememişler.küçük şirketlerin büyük şirketlere göre en büyük avantajını kullanmışlar.hızlı ve seri davranmışlar.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Sayfa 75/123 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •