Sayfa 77/123 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 609 - 616 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Ayes 6 ayda bir bilanço açıkladığından mart ayında sadece vergi dairesine yapacağı bildirimi göreceğiz, buradaki rakamlar önümüzdeki bilançonun ne şekilde olacağı hakkında bize bilgi verecektir. Tahminim 3 aylık hasılatımız 250 milyon civarı olacaktır diye umut ediyorum.. Bu çeyrekte İhracat yoğun çalıştığı için kar marjlarında yükseliş olması muhtemel, bu nedenle 10 milyon lira civarı kar açıklarsa şaşırmam.. 2021 yılı yıldızlarından birinin ayes olacagını daha önceki paylaşımlarımda belirtmiştim. Sözlerimin boş olmadığını Nisan ayını %60 pirimle kapatarak bizlere gösterdi.2021 yılının muhteşem olacağı aşikardır, bu nedenle düşüşlerde alım fırsatlarını kaçırmayacağım.. Burada yolumuz inşallah uzun olacak.. Bütün ortaklara hayırlı kazançlar..
    sayınalbea34 aynen katılıyorum.sizinde ifade ettiğiniz gibi %60 pirim çok iyi pirim.kar realizeleri olması doğal.ancak enterasan kağıt, ısrarla biriktirme isteği uyandırıyor(küçük bir yatırımcı olarak şahsi fikrim)galiba bende ayes bağımlısı oluyorum.(6 aydır mütavazi miktarlarda biriktiriyorum) kanal istanbulun haziranda ihale edileceği söyleniyor.belçika, rusya, çin ve hollanda'nın yatırım yapmak istediği söyleniyor.nekadar doğru bilmiyorum.eğer doğruysa kanal istanbuldan iyi pay alacağız diye düşünüyorum.en az bunun kadar önemli olan kentsel dönüşüm projelerini de unutmayalım.ben iyimserim şirketimizin geleceğinden.şahsen ben fiyata bakmadan biriktiriyorum mütavazi bir şekilde.herşeyin hayırlısı.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

MaşaAllah... bugün farklı bir güzellikte açtık...hep böyle sürprizlerini bekliyoruz...

3.  Alıntı Originally Posted by pandacijyl Yazıyı Oku
    MaşaAllah... bugün farklı bir güzellikte açtık...hep böyle sürprizlerini bekliyoruz...
    Güzelde kapattık 100 binden fazla tavanda bekleyende emir varmiş taş mı düştü bunun kafasına...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Güzelde kapattık 100 binden fazla tavanda bekleyende emir varmiş taş mı düştü bunun kafasına...
    Güzelmi daha ne olsun şaşkınlıkla izliyorum sevinsemmi spekülatif işlemlere üzülsemmi bilemedim bu bizim ayes ise aylardır taşıdığımız önceki ayes neydi acaba var bir gariplik işin kokusu yakında çıkar ama tahminim 20 yıllık hissedarlar hakettikleri kazançlarına kavuşuyorlar şirketimizde tamamen kurumsal vizyona dönüşüyor.YTD.Not.tavanda 127 emir ile 111.208 lot bekliyordu

5. Olan birşey yok.Olması gereken oluyor.. Akıl se ne büyük nimetsin.ytd.Aklımı kullanıyorum.

6. AYES ORTAKLARI ÇALIŞMALARI YERİNDE GÖRMEK İÇİN YİNE FABRİKAYI ZİYARETE GİTTİM, ÇALIŞMA YOĞUN ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR.. İNŞALLAH 2021 YILI AYES ORTAKLARININ YILI OLACAKTIR..
    ÇELİK FİYATLARINDAKİ YÜKSELİŞ, STOKLARDAKİ MALIN DEĞERLENMESİNİ SAĞLAYACAĞINDAN TOPLAM VARLIKLARI ARTIRCAKTIR.. FİYATLARIN YÜKSELMESİ CİROYU OTOMATİKMAN ARTIRDIĞINDAN KARA DA OLUMLU YÖNDE EKSTRA KATKI SAĞLAYACAKTIR..

GÜVENLİ LİMANIMIZ AYES TE SABIRLA BEKLİYORUZ...

[url=https://www.hizliresim.com/d1mj6q3][/url

7. Emeğinize sağlık sayın albea34. 12 aylık bilanço da 13 milyon luk stok vardı yanlış gormediysem.

8.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Emeğinize sağlık sayın albea34. 12 aylık bilanço da 13 milyon luk stok vardı yanlış gormediysem.
    sağolun sayın albea.saygılarımla

Sayfa 77/123 İlkİlk ... 2767757677787987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •