Special Days Image
Sayfa 83/123 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 657 - 664 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    1 senedir hissedeyim maliyetim 4.28 hatrı sayılı lotum var ama şu 2 aydır sosyal medya ve kuşluda o kadar çok reklamı yapıldıkı nerde çokluk orda .......
    Halbukı ben hala tanınmadıgı yönunde fikrim ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    KEMALPAŞA FABRİKASINA YAPTIĞIM ZİYARETTE GALVANİZLİ ÇELİKTEN YAPILAN HASIRLARI GÖRDÜM.. MUHTEMELEN ÇANAKKALE KÖPRÜSÜ İÇİN YAPILIYOR.. AYES ORTAKLARINA HAYIRLI OLSUN..

sayın albea 34 resimler ve bilgiler için çok teşekkür ederim.yaptığınız bu çekimler ve bilgiler çok kıymetli.size fabrikayı gezdirmeleri,samimiyetle cevap vermeleri gerçekten takdire şayan.fabrikayla kurmuş olduğunuz bu güzel diyalog bizlere faydalı bilgi olarak ulaşıyor.tekrar sağolun.saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Halbukı ben hala tanınmadıgı yönunde fikrim ...
    sayın METEHAN aynı görüşteyim.saygılarımla.

Ayes

İyi bi hisse inş toparlanması daim olsun

5. gedik haftalardan beri satıyor ama bana sorarsanız sag cepten sol cebe taşıma işi var...

6. 26 Haziran'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla ilk köprüsünün temeli atılacak olan Kanal İstanbul'da hummalı çalışmalar sürüyor.
    'Asrın projesi' olarak adlandırılan Kanal İstanbul'un temeli için geri sayım başladı. 26 Haziran'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla gerçekleştirilecek olan törende 6 köprüden ilkinin temeli atılacak. Bölgedeki hummalı çalışmalar dikkat çekiyor.

undefined
    'İLK KAZMA VURULDU' ŞEKLİNDE YORUMLANDI

Projenin yapılacağı belirtilen Sazlıbosna Barajı çevresinde başlayan hummalı çalışmalar havadan görüntülendi. Yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan çalışmalarda çok sayıda kamyonun hafriyat taşıdığı görüldü. Görüntüler, Kanal İstanbul için ilk kazmanın vurulduğu şeklinde yorumlandı.

Ayes

Bi bu kağıt biraz sağlamdı buda bozuldu yazık niye böyle oldu toparlanma şansı olurmu

8. sal bakalaım tahtacı algılarla oyna dur ..Özelikle son seans da asagı basıp iyice milleti bunaltıyor küçük lotlarla bunu yapabılıyor...

Sayfa 83/123 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •