Sayfa 94/123 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 745 - 752 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    200 ü görür mü sence
    Manası çok derin 2 yıldır hissedeyim böyle füze görmedim atarken biraz mantıklı atın

2.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Manası çok derin 2 yıldır hissedeyim böyle füze görmedim atarken biraz mantıklı atın
    Şöyle söyliyim, sen, ben ve o soruyu soran arkadas elindeki tüm ayesleri satarsa 300 ü bile rahat görür.

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Şöyle söyliyim, sen, ben ve o soruyu soran arkadas elindeki tüm ayesleri satarsa 300 ü bile rahat görür.
    Tahtacının bizim elimizdekilerle işi yok geriye kalan 350 ortaktaki %51,43 yani 7,5 milyon lotta gözü var ne zaman onlar biter o zaman hareket başlar

4.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    200 ü görür mü sence
    böyle yatırımcılık olmaz önce yatırım yaptığınız şirketin finansallarını iyi okuyun fikir sahibi olun karagürültüye kuluktan dolma laflar ile iş yapılmaz yoksa yaptığınız işlemler hüsranla sonuçlanabilir.Açın faaliyet raporlarını, bilançoları, kapları irdeleyin araştırın yatırımcılık böyle olur

5. şirkette imtiyazlı hisse yok çogunlugu ele geçiren şirketide ele geçirir... O yuzden bu hisseyi toplamak kolay iş değil...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Yurt dışı iş almış 37 milyon luk hayırlı olsun …

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. O olur Bu olur demek zor.
    tek gerçek alınan siparişlar ihracat.
    bu oran artarsa güzel olur.Kâr artışı devam ettiği sürece,fabrika yurt dışı bağlantılarını arttırdıkça sıkıntı yok.

8. vergi öncesi bilançoyu bugun yarın göndermesi lazım artık son 25 galiba....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 94/123 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •