Sayfa 98/123 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 777 - 784 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Hala açıklanmayan kar payı ve yıllık genel kurul tarihi diyeceklerim bu kadar nokta...

2. Adamlar ne kadar ucuzdan toplasa kar kim satarsa topluyor dayılar acaba birisi bıkıp satarmı diye bekliyor tahtacı dayımız yok be dayı sana bekleyenlerden ekmek çıkmaz kalan 300 ortağı bıktıramadılar daha hep bana rabbena yapmayın adamlarında hakkını verin zaten bedavaya topladınız şirketi konuşturmayın beni noor capital biliyoruz herşeyi !!!!!!!!

3. Daha fazla sinirlerimizi zıplatma yönetim açıkla kar payını !!! ister dağıt ister dağıtma umrumda değilsin ama açıkla !!! milletin 3 kuruşana göz dikmeyin

4. 15 kuruş temettünü al başına çal yönetim HİÇ BİR ŞEKİLDE 15 KURUŞ TEMETTÜYÜ ORTAKLAR KABUL ETMEYECEKTİR 3 KİŞİNİN VERECEĞİ KARAR BU OLAMAZ GEÇEN SENE AYNISI OLDU BU SENEDE AYNISI OLABİLİR BU YÖNETİM ARTIK İŞİ ZIVANADAN ÇIKARMAYA BAŞLADI.YTD.

toplamaya başladık bakalım...

6. AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    toplamaya başladık bakalım...
    Rex bunu yapma …….dmsas ,pkart,karel ,vertu sen girdiğinden bari perişan oldu ayes bize kalaydı ….

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by FEDERAL03 Yazıyı Oku
    Rex bunu yapma …….dmsas ,pkart,karel ,vertu sen girdiğinden bari perişan oldu ayes bize kalaydı ….

girdim çoktan fazla değil merak etme..

8.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    girdim çoktan fazla değil merak etme..
    Bizimkisi gırgır senet bol inşAllah herkez nasiplenir bereketli olsun

Sayfa 98/123 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız