Sayfa 123/123 İlkİlk ... 2373113121122123
Arama sonucu : 983 madde; 977 - 983 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Pöip falan kalkmadı....Aynen duruyor...Sadece BİST TÜM ENDEKS hesaplamasında Pöip hisseleri de ortalamaya sokulacacak.Bist tüm endeksinde sadece YİP hisseleri dahil değil....

Sonuç olarak 27 kasımdan itibaren PÖİP hisseleri yine günlük 5 defa tek fiyattan işlme görmeye devam edecek.....Ha ama şöyle bir olumlu hikaye uydurulabilir.Bundan sonra PÖİP hisselerinin tüm gün işleme açılması için bu yeni uygulama bir adım olmuş olabilir.Onu da zaman gösterir....
    Şaka yapıyosunuz çıktık çıktık merak etme biz biliyoruz herşeyi 27 kasımdan itibaren tam gün işlem seans hayırlı uğurlu olsun

2. Ben bu yola hayatımı koydum elinde 3/5 lot olanlar gelip burda ahkam kesmesin fena sinirlenirim poip kalktı olay bitmiştir

Salih maniplasyon yapma.bu görevi kim verdi sana.

4. Bütün poip hisselerine aynı şeyi yazmış kibar arkadaş o değilde nasıl ........ama poip kalmadı

5. Webmaster, meho vb… Ayes’te tam gün işleme başladınız mı? Elinde 3-5 lot olanlar ahkam kesmesin, ben bu işi çok iyi bilirim diyen webmaster özellikle senden cevap alalım!

6. Ben 3 senedir burdayim dün yazmaya başlamadim kaldiki 1 lot dahi satmadim satmamda 17 yilim daha var bunu defalarca kez belirttim ben yatirimciyim ustune 2.14 maliyetli hisselerime ekleme yaptim ve yapmaya devam edicem bu benim gorusum ben sirkete guveniyorum bu yili rekor karla kapaticaz diğer konu ben ve benim gibi 100lerce kisi yanildi ama burdaki tek yanilgi kural seti bilinmemesi oda cozulur insAllah yakinda 3 kuruşa 5 köfte yok 15gunde vurup gitmek isteyenler elbette zarar edecekler yatirimciyim ben yatirimci!!!

7. Umarım kazanırsın, çok kazanırsın. İnşallah herkes kazanır. Bende bu hisseden para kazanmak için aldım. Maliyetim yok! Çok şükür 17’ler de girebildim, şanslıydım. Sonra Maliyetimi ve bir miktar kârı cebime koydum ve kalan miktarla devam ediyorum. Yani “0” maliyet ile. İnşallah herkes kazanır. Konu bu değil. Bilmediğimiz konularda ahkam kesmeyelim. POIP bitti ve tüm gün işlem olacak dedin üstüne basa basa ve doğru yazanlarında suçlayarak üstelik. Mahçup olan sen oldun ama. Neyse bu kadar beklemişsin ve maliyetin neredeyse yok. İnşallah çok kazanırsın, emek vermişsin.

Sayfa 123/123 İlkİlk ... 2373113121122123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •