Sayfa 73/123 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 577 - 584 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Şirketin en buyuk problemi ürün gamı degil net kar marjının düşüklügüdür bence ...Yoksa çogu ana pazar hissesinden ciromuz fazlasıyla yuksek...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Bu net kar marjının düşüklüğü nasıl açıklanabilir hocam

3. 2018 yılına ait son32.com yerel haberde çıkan bir yazı.
    Eski AYES fabrika arazisi satıldı mı? 2012den bu yana tüm KAP haberlerini okudum ama satış yok .
    Satılmadı ise 18 villa inşaatı başladı mı? Kaçı şirketin? Bir villanın tahmini değeri ne kadardır? Çok fazla bir tutar olmasa da , şayet eski fabrika arazisi satılmadı ise ve bu proje gerçek ise ödenmiş sermayesi kadar bir gelir elde edilebilir.

Atabey Şantiyeye Döndü

Isparta’ya yakınlığı, doğası ve havası ile yaşamın yeni cazibe merkezi haline gelen Atabey’de yapı imalatı hızlandı. Atabey’de modern yaşamın artması, yenilenmenin sağlanması ve ilçeye göç almak için çalışan Belediye Başkanı Tevfik Atasoy, hedefine adım adım yaklaşıyor. TOKİ Projesi’nde başarılı olan Atasoy, ilçede 377 konutun inşa edilmesine vesile oldu. TOKİ Başkanlığı, Atabey’de 377 adet konutun inşaatına başladı. 18 ayda hak sahipleri yeni evlerine kavuşacaklar.

Atabey, yapı sektöründen de yatırımcı çekiyor. Doğayla iç içe yapısı, Isparta’ya 156 dakika uzaklığı hem sosyal konut anlamında hem de bahçeli-müstakil tarz yaşamda Atabey’i öne çıkarıyor. Atabey’de 2 yap-sat sektörü, 1 de kooperatif eliyle konut imalatı gerçekleştiriliyor. AYES, fabrikasının buluduğu alanda 18 villa projesi planladı, yakında inşaatlarına başlanacak.

Isparta merkezde faaliyet gösteren Karagöz İnşaat’ta Atabey’in ilk yap-sat projesini hayata geçiriyor. Firma kat karşılığı oranı ile 24 lüks daire inşa edecek. Bir kooperatifin de Atabey’de 70 daire için çalışmalara başladığı öğrenildi.

Atabey Belediye Başkanı AK Partili Tevfik Atasoy, ilçenin büyümesi, yenilenmesi ve yaşam kalitesinin yükselmesi için her türlü girişime açık olduklarını söyledi. Müteahhitlik sektörünü Atabey’e yatırıma davet eden Atasoy, “yap-sat sektörü başta olmak üzere sosyal konut misyonu ile hareket eden kooperatiflerimizi ilçemize bekliyoruz. Belediye olarak bu yatırımların önünün açılmasında her türlü desteği vermeye hazırız. Belediyemizde ruhsatlandırma işlemler yarım günde çözülerek, inşaat sektörüne yardımcı olunmaktadır†diye konuştu.

4. Yatırımcı olmaya geldik diğer hırsız hissede sermaye üçte bir eridi umarım bu üçte birde siz yapmazsınız.İnanıyorum ne varsa bebek hisseler de var.Kazamız mübarek olsun.Ytd

5. 150 dairelik ve 18 villa konuşuluyordu ayes için yazılanlar arasında ama kap yok yerel medya haberlerinden baska bir şey bulunmuyor ama oraya yakın arazide güneş enerjisi üretildiğini biliyorum sadece arsa değerlemesi yapsa ozsermaye yi ne kadar etkiler bakalım

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241 Yazıyı Oku
    150 dairelik ve 18 villa konuşuluyordu ayes için yazılanlar arasında ama kap yok yerel medya haberlerinden baska bir şey bulunmuyor ama oraya yakın arazide güneş enerjisi üretildiğini biliyorum sadece arsa değerlemesi yapsa ozsermaye yi ne kadar etkiler bakalım
    Inşaat işi ve demir satışı yaptığı finansal raporlarda var ama böyle bir haber hiç duymadım...

7. Sirketin işleri iyi ihracaat da artarak ilerlerse tadından yenmez...ama kanal ist iside gerceklesirse ayrı bir boyuta atlarız...

8. Bakan bugun kanal istanbul üzerindeki ilk köprunun yapımı haziranda başlıcak diyor...

Sayfa 73/123 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •