Sayfa 41/123 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 321 - 328 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

aylık takas

3. tekrar teşekkürler sn. Cefaks.

4. Endeks +10bin oldu tık yok 0,50 düştü hemen düşüş trendine soktun hisseyi bizde yedik dimi yaw he he çok beklersin daha 2020 bitti 2021 biter 2022 biter 2023 hedef haberin yok !

5. Şöyle.bir durum var, artık ayes alan, satmayi dusunmuyor. Sahsen 2500 lotum var, birkaç sene tutmayi dusunuyorum. 2 buyuk fabrikasi, izmirde sanayide 20 donum fabrika arsasi var. Arnavutkoyde havaalani yakiminda 2500 m2.kooperatif hissesi. Piyasa degeri suan 150 milyon tl. Cok cok az. X 10 katina ciksa abartmis olmaz. İmtiyazli hissesi de yok. Bunlar uzun vadede ucu acık yere gitmesi icin birer sebep.birer beklenti olarak onumuze sunulacak. Herkese bol kazanclar

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Şöyle.bir durum var, artık ayes alan, satmayi dusunmuyor. Sahsen 2500 lotum var, birkaç sene tutmayi dusunuyorum. 2 buyuk fabrikasi, izmirde sanayide 20 donum fabrika arsasi var. Arnavutkoyde havaalani yakiminda 2500 m2.kooperatif hissesi. Piyasa degeri suan 150 milyon tl. Cok cok az. X 10 katina ciksa abartmis olmaz. İmtiyazli hissesi de yok. Bunlar uzun vadede ucu acık yere gitmesi icin birer sebep.birer beklenti olarak onumuze sunulacak. Herkese bol kazanclar
    Sabreden mükafatını görecek eger sene sonundakı bilançoda da ihraacat düşmeyip artıysa fazla beklemenede gerek kalmayabilir ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. 19 kasımda bilanço açıklanacak mı? Yoksa senede 2 kezmi?
    Bilgilendirirseniz sevinirim...

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    19 kasımda bilanço açıklanacak mı? Yoksa senede 2 kezmi?
    Bilgilendirirseniz sevinirim...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Iki kez açıklanıyor benim bildiğim...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 41/123 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz