Sayfa 21/123 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. şirketin mevcut piyasa değerinin beklentiler dahilinde ucuz olduğu yönünde forumda büyük bir uzlaşı var. Kent in piyasa değerine bakınca yukarı yönlü tahmin yapmak benim için çok doğru değil. Spek (büyük oyuncu/hakim ortak) nereye götürmek ister bilinmez. Fakat tüm olumlu beklentilere rağmen şirket bana göre çok yavaş ve ağır hareket ediyor. Daha agresif hareketler beklerdim doğrusu. Bu nesnel yorumlardan sonra biraz daha ayağı yere basan öznel yorum yapayım.

Geçen sene ağustosun ilk haftasında mali tablo açıklaması yapmış. Bu yılki açıklamaya kabaca 1 ay gibi bir süre var. eğer ilk çeyrekteki rasyoların iyileşme trendi devam ederse rakamlara bağlı olarak pozitif bir hava yakalanabilir. Demem o ki eğer haber öncesi 5li rakamların üzerine atabilirse haber akışına bağlı olarak 6-7 bandına oturmaz mı?

Bu arada yönetim uyuma temmettümüze sahip çık? Bu yılın temettüsünü en kısa sürede hesabımızda görmek isteriz.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    bu seneden itibaren afrika ihracatlarıyla yıllık 400 milyon tl yi rahatlıkla geçebileceğine oynuyorum. ihracatı önceki yıllarda zaytıftı, artık çok güçlenecek. beklentim yüksek.
    Sn Atakan, Özellikle Afrika konusunu sizden öğrenmiş oldum. Çok teşekkür ederim. Ayes ilk 3 aylık ihracatı 20 milyonu geçmiş. İhracatta ciddi bir artış olduğu aşikar. Afrika ihracatı ve diğer ülkelere yaptığı ihracat konusunda bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

3. herkese selam bol kazançlar olsun ayağımız uğurlu gelir inşallah

4. afrika pazarıyla ilgili önceki yıllardan gelen bir çabası vardı şirketin, bu sene artık meyvelerini almaya başladığını görüyoruz ilk3 aylık satışlardan. ayrıca ihracat bölümüne deneyimli ve başarılı pazarlama personelleri alındığını da okumuştum. extra bir bilgim yok, araştırmalarım bunlar lakin libya'da olası inşaatların başlaması halinde veya kanal istanbulun başlaması halinde ayes çelik'in sektöründe lider olmanın verdiği avantajla ciddi satışlar yapabileceğine güvenim tam.

5. böyle bir hisse nasıl farkedilmemiş pes doğrusu o kadar ucuzki piyasa değeri !!! Çöp kağıtlar bile bunun 5 katı piyasa değeri hayret edilecek bir durum

6.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    böyle bir hisse nasıl farkedilmemiş pes doğrusu o kadar ucuzki piyasa değeri !!! Çöp kağıtlar bile bunun 5 katı piyasa değeri hayret edilecek bir durum
    Çok haklısınız, ben de sizin gibi düşünüyorum. İnşallah bizim gibi düşünenlerin sayısı artar.

7.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    böyle bir hisse nasıl farkedilmemiş pes doğrusu o kadar ucuzki piyasa değeri !!! Çöp kağıtlar bile bunun 5 katı piyasa değeri hayret edilecek bir durum
    abartmayın arkadaşlar milletin canını yakmayın kağıt zaten 5 kat gitmiş ülke krizde geri dönerse millti cayır cayır yakar.....yanlış algı oluşturuyosunuz mal mı pazarlıyacaksınız 3 tl.lerden aldığınız malları ....yakmayın milletin canını

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    abartmayın arkadaşlar milletin canını yakmayın kağıt zaten 5 kat gitmiş ülke krizde geri dönerse millti cayır cayır yakar.....yanlış algı oluşturuyosunuz mal mı pazarlıyacaksınız 3 tl.lerden aldığınız malları ....yakmayın milletin canını
    bende yeni girdim hisseye 2.günüm 3 tl falanda değil maliyetim

Sayfa 21/123 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •