Sayfa 61/123 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 481 - 488 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. yazmıyoruz diye hisseyi terkedip gitmedik izliyorum sadece hergün tahtayı acaba perşembe gününden sonra ne yapacaksın tahtacı dayı onu çok merak ediyorum bilançonun dehşet iyi geleceğini sen benden daha iyi biliyorsun dimi gözaltındaki çöp 10 para etmicek şirketler nerede herkes çok iyi biliyor sende bilançodan sonra acaba geçen senenin temettüsünün 7 katı kar payımı vericen yoksa süpriz bir bedelsizmi geliyor düşünmüyor değilim bırak artık ali cengiz oyunlarını piyasa değerin 1 milyar altı bu hisse için alım yeri olacaktır kaldıki kanalımız olacak dimi 7 yıl sürecek deniliyor 7 yıl mal tedarik edeceksin ve bunu kimse duymayacak akbabalar sana dadanmayacak dimi hahaha sen çok diretme bence şu an 5/10 yatırımcın var hazirandan sonra yüzbinler gelecek bu hisseye duyan nerden alabilirim günleri gelecek insallah 1 lot dahi satarsam elim ayağım kırılsın YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    yazmıyoruz diye hisseyi terkedip gitmedik izliyorum sadece hergün tahtayı acaba perşembe gününden sonra ne yapacaksın tahtacı dayı onu çok merak ediyorum bilançonun dehşet iyi geleceğini sen benden daha iyi biliyorsun dimi gözaltındaki çöp 10 para etmicek şirketler nerede herkes çok iyi biliyor sende bilançodan sonra acaba geçen senenin temettüsünün 7 katı kar payımı vericen yoksa süpriz bir bedelsizmi geliyor düşünmüyor değilim bırak artık ali cengiz oyunlarını piyasa değerin 1 milyar altı bu hisse için alım yeri olacaktır kaldıki kanalımız olacak dimi 7 yıl sürecek deniliyor 7 yıl mal tedarik edeceksin ve bunu kimse duymayacak akbabalar sana dadanmayacak dimi hahaha sen çok diretme bence şu an 5/10 yatırımcın var hazirandan sonra yüzbinler gelecek bu hisseye duyan nerden alabilirim günleri gelecek insallah 1 lot dahi satarsam elim ayağım kırılsın YTD.
    sn.webmaster dostum, aynı şeyleri düşünüyorum. minimum 1 sene sonra inanılmaz fiyatlara gitmemiz lazım. inşallah yanılmayız. sağlıcakla bol kazançlar

3. ataşehir ümraniye metro hattı yeni yapılıyor cuma gunu 2 kamyon çelik hasır boşaltıyorlardı dikkatimi çekti tabi kimden alım yapıyolar bilemem ama genede hosuma gitti...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Bide piop da işlem yapan iki tane turizm şirketimiz var mars a dogru gidiyolar biz hakkımızı istiyoruz gözümüz yukseklerde degil...

5. Valla benim göž yükseklerde. Kaç tane sirket var, 600 mio.uzeri ciro yapip, piyasa degeri 1 milyar tl altinda olan???

6. Gene sacma sapan fiyatlamalar yapıyor bakalım bilanço da eli kulagında derdi ne bunun yakında belli olur...

7. brksn forumundan alıntıdır :

Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    AVUSTURYALI ve İNGİLİZ firmalar TÜRKIYE de ÜRETIM ve TEDARİK merkezi olarak düşündükleri ve buradan AFRIKA , ORTA ASYA , KÖRFEZ BÖLGESİNE ve AVRUPA ya açılacakları yatırım yapacak sirketler arıyorlarmış. Gecen hafta ulusal basında yazılıp çizildi..BERKOSAN ile satiş ve aracılık sözlesmesi yapan DANISMANLIK ŞIRKETINE duyurulur ! Ne kadar ilgililer ve ne ölçüde tanınır itibarlılar görecegiz...ytd

(bu habere ait link varmı sayın cimşit? zira brksn bilemem ama ayes çelik halat'ın afrikaya ihracatları mevcut ve ingiltere standartlarına uygun CARES yeterlilik belgelerini (tüm dünyaya ihracatta yeterlilik belgesi) 2020 aralık ayında almıştı. bu nedenle , bu yazdığınız haber beni heyecanlandırdı zira hisse bu aralar kıpır kıpır.)

8. 15 milyon kar gelmiş beklendigi gibi gecen sene 2 milyon du bakalım bunu tahtaci nasıl degerlendirecek ...Hoş celebinin bilançoda gelmiş gözüm takıldı zararı görünce inanamadım ama gunlerdir tavan çekiyor artık borsaya akıl sır ermiyor...

Sayfa 61/123 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •