Sayfa 51/123 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 401 - 408 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Beyler selam...bisey sorup cikacagim..hissenin põi den başka bir gruba geçmesi gibi bir durumu varmi..buraya kendi isteği ile mi gecmis yoksa kriterleti uymadigi icin mi..

2. evet bugünden anlaşıldığı üzere buraların okunduğunu bir kez daha anlamış olduk yine mkk kaydı kap geldi şaşırdıkmı? tabiki hayır! seninde işin zor be tahtacı bey! ama bilki aşağıya çekerek mal kazanamazsın yaklaşık 300bin lotu eski ortaklar 11-13 aralığında eline verdi dikkat et eski ortaklar sen hisseyi aşağıya çekince tekrar almasınlar ytd hergün seni delirtmek için yazacağım maliyet 4.29 sorun yok yani

3.  Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    Beyler selam...bisey sorup cikacagim..hissenin põi den başka bir gruba geçmesi gibi bir durumu varmi..buraya kendi isteği ile mi gecmis yoksa kriterleti uymadigi icin mi..
    Bu pazara nereden düştügune dair bilgim yok ama şuanda yönetimin pöipten cikmak gibi bir düşüncesinin bir gündeminin olmadigini biliyorum. Pöipte devam. zaten cikmak gibi bir fikirlerinin birak doğmasini en ufak bir düsünmelerinde bile hisse fiyati başka bir boyuta geçer. Gunumuzde, yilda 10.000.000 ciro yapan sirketler bile 300.000.000-500.000.000 piyasa degerine ulaşti. Ayes en az 100 tl olmayi hakediyor bu durumda.

4. Peki malinizi satamamaktan cekinmiyormusunuz.

5.  Alıntı Originally Posted by ekonom Yazıyı Oku
    Peki malinizi satamamaktan cekinmiyormusunuz.
    100 tl gecince ufak ufak satarim. Zaten şuanda ki hisselerim 0 maliyet.yani diger hisselerden kazamdigim paralar. Cok rahatim o yuzden. Gunluk bakana yedirmezler burada. Bu arada, bu sirketin hissebaşi 1 tl.temettu verecegi gunleri de gorecegiz.

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bu pazara nereden düştügune dair bilgim yok ama şuanda yönetimin pöipten cikmak gibi bir düşüncesinin bir gündeminin olmadigini biliyorum. Pöipte devam. zaten cikmak gibi bir fikirlerinin birak doğmasini en ufak bir düsünmelerinde bile hisse fiyati başka bir boyuta geçer. Gunumuzde, yilda 10.000.000 ciro yapan sirketler bile 300.000.000-500.000.000 piyasa degerine ulaşti. Ayes en az 100 tl olmayi hakediyor bu durumda.
    Peki sordunuz mu ,neden pöip ten çıkmak istemiyorlar? Bu kadar satışı poip teki bir hissenin kaldırması zor,üst pazara geçiş yapsalar bu satışlar rahatça karşılanır.

7.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Peki sordunuz mu ,neden pöip ten çıkmak istemiyorlar? Bu kadar satışı poip teki bir hissenin kaldırması zor,üst pazara geçiş yapsalar bu satışlar rahatça karşılanır.
    Sirkete telefonda sormustum yatirimci iliskilerine. Zaten oraya koyduklari vatandaş emin olun şirketi bizim kadar iyi tanimiyor. Buna bahse girerim. Ama bu sirketin pazar degisikligi.gibi bir niyeti gercekten yok. Olsa ben sezinlerim. Yönetimi birsekilde ellerinde tutup böyle devam etme derdindeler, Çesan çelik ile beraber.

8. Yakın bi arkadasim bi hisseyi topluyor..bende bi araci kurumun il mudurunu aradim..al tut dedi..iki gundur sirketi inceliyorum..cogu sey olumlu..olumsuz olan pazarı ve ege baglantisi olusuo ( kendim de egeliyim ..egeli sirketleri prensip olarak sevmiyorum . Nerde kata kulle varsa onlarda)hatta ilk alımı mı dün ve bugün yaptım..tabi sizin ki gibi sífır maliyet degil..hisse toplaniyor mu yoksa pazarlaniyormu anlamadim..forumun neredeyse tum geriye sayfalarini okudum..kap haberlerine baktim.sirket biraz ketum..tahtanin gercekten bir tahtacisi olduguna inaniyormusunuz..ya da hisselerin toplandigina dair gecen seanslara dair emareler varmiydi..

Sayfa 51/123 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •