Sayfa 70/123 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 553 - 560 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Sayın albea34, emekleriniz içün teşekkürler. Birde bu resimler nasıl açılıyor birde bu yazdıklarınızı telegram ayes sayfasında paylasabilirmiyim?

2. Elinize sağlık

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Bugün Kemalpaşadaki fabrikaya, şirketin faaliyetleri hakkında bilgi alabilmek için gittim.. Şirket yetkilisiyle yapmış olduğum görüşmede işlerin nasıl olduğunu sordum.. Bana işlerinin çok iyi olduğunu bu aralar ihracat ağırlıklı çalıştıklarını, iç piyasaya yetişemediklerini söyledi.. Fabrikada resim çekmek için izin istediğimde olumlu karşıladı.. ve çektiğim resimleri de sizlerle paylaşacağım. Fabrika içerisinde gezerken yoğun olarak çalıştıklarını gördüm hali hazırda üretilen ürünler de israil'e gönderilecekmiş. Dilovasındaki fabrikada yoğun olarak çalışmaktaymış.. Şirketin ayrıca Aliağa organize sanayide 20 dönümlük bir deposu varmış ve orası da mal ile doluymuş. Ülkemizin en büyük çelik hasır üreticisi olan bu şirkete ortak olduğum için içim çok rahat günlük hareketlere takılmayın büyük resime odaklanın derim. Geçmişte beni tanıyanlar karel, ditaş, göltaş ve tmsn topiclerinden hatırlarlar. Resimleri paylaşıyorum sizlerin içinde de herhangi bir korku olmasın sabırla bekleyen meyvasını yiyecektir.
    sayın albea34.emek vermişsiniz teşekkür ederim.son derece faydalı bilgiler ve görseller.esasında bu tip paylaşımları daha çok yapmak lazım.şahsi fikrim ayes'i erbosanın ilk zamanlarına benzetiyorum.zamanında tanınmayan bilinmeyen erbosan şimdi tanınıyor ve biliniyor.demir çelik söktöründe işlerin yolunda olduğu ifade ediliyor.sektörün 3 aylık bilançoları iyi bekleniyor.düşük sermaye yapısına sahip olduğundan süpriz kar açıklama potansiyeli var.umarım 3 aylık bilançoyla iyi bir başlangıç yaparız.şahsen günlük fiyatlara küçük bir yatırımcı olarak pek bakmıyorum.naktim oldumu mütavazi bir şekilde biriktiriyorum.kanal istanbul dillendirildiğinde ilk akla gelen firmalardan.en büyük artısı devlet ihaleleri alabilmesi(köprü).şirketin 2020 yılını başarılı gaçirdiğini düşünüyorum.hisselerin borsaya kote ettirilmesi ilk zamanlarda baskı unsuru olsada uzun vadede derinlik kazandıracağından olumlu.şirket yönetiminin pandemiden dolayı kar marjından fedakarlık yapıp müşterilerini elde tutması kısa vadede hoşumuza gitmesede(net %2.5 kar marjı) uzun vadede son derece olumlu ve akılcı.2020 bilançosu (12 aylık) açıklandığında'da 2 eleştirim olmuştu.1-ihracat rakamının düşüklüğü 2-şirketin poip'ten üst pazara çıkması için çok çaba harcanmaması.sizden aldığım bilgilere göre ihracata önem verilmeye başlanmış.bu çok olumlu.pazar değişikliği için çaba harcanması kalıyor.umarım çok uzak olmayan bir zamanda gerçekleşir.şirkete güvendiğim için 13.83 'ten bügün ilave alım yaptım.hayırlısı artık.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

4. Sn.albea34 emekleriniz için teşekkürler ....Yakinda buralar dutluktu laflarida duyariz inşallah...��
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayın albea34... Ben de emekleriniz için ... değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür etmek istiyorum...

Şirketin kaç fabrikası var

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Şirketin kaç fabrikası var
    İstanbul ve izmir de ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 70/123 İlkİlk ... 2060686970717280120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları