Sayfa 109/123 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 865 - 872 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Gitmez bu bosuna

2.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    O kadar kar var gitmiyorsa hala yerinde sayıyor
    gitmez yerinde sayıyor falan diyorsan bence şansını başka yerde aramalısın, borsa sabırsızların sabırla bekleyenlere para aktardığı bir mecradır bunu unutmamalısın hiç bir zaman

3. Herkes elini taşın altına koysun bu yönetime kalırsak poipten çıkarmazlar bu şirketi çünkü işlerine öyle geliyor diğer hissedarların hisseleri beleşten ucuzdan toplama derdindeler bugünden sonra seferberlik ilan ediyorum tüm platformlarda poip te yeterli koşulları sağlayan şirketlerin şirket yönetiminin insafiyetine kalınmayarak SPK nın bu işe el atarak zorunlu kanun ile ana pazara otomatik alınmasını talep ediyorum aşağıdaki metni lütfen herkes mail atarak durumu spk ye iletmesini rica ediyorum.......

SPK KURULU BAŞKANLIĞINA
    Bilindiği üzere POİP te işlem gören şirketler günde 5 defaya mahsus olmak üzere işlem görmektedirler yeterli koşulları sağladığı takdirde şirket yönetimleri üst pazar başvurusu yapmayarak şirket hissedarlarını zor durumda bırakmaktadırlar.Örnek olarak size Ayes Çelik Hasırı vermek istersem şirketin hisseleri %49 halka açık bir şirketin nasılda poip te işlem görmesi mantık,hukuk adına kabul edilemez sizlerden ricamız lütfen bir kanun ile yeterli özelliğe sahip poipteki şirketlerin üst pazara otomatik alınması örnekteki gibi AYES ÇELİK HASIR gibi şirketlerin üst pazarda işlem görmesini rica ederim.

NOT : E DEVLETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ BEN BAŞVURUMU YAPTIM İNŞALLAH İYİ SONUÇLAR ALIRIZ

4.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Herkes elini taşın altına koysun bu yönetime kalırsak poipten çıkarmazlar bu şirketi çünkü işlerine öyle geliyor diğer hissedarların hisseleri beleşten ucuzdan toplama derdindeler bugünden sonra seferberlik ilan ediyorum tüm platformlarda poip te yeterli koşulları sağlayan şirketlerin şirket yönetiminin insafiyetine kalınmayarak SPK nın bu işe el atarak zorunlu kanun ile ana pazara otomatik alınmasını talep ediyorum aşağıdaki metni lütfen herkes mail atarak durumu spk ye iletmesini rica ediyorum.......

SPK KURULU BAŞKANLIĞINA
    Bilindiği üzere POİP te işlem gören şirketler günde 5 defaya mahsus olmak üzere işlem görmektedirler yeterli koşulları sağladığı takdirde şirket yönetimleri üst pazar başvurusu yapmayarak şirket hissedarlarını zor durumda bırakmaktadırlar.Örnek olarak size Ayes Çelik Hasırı vermek istersem şirketin hisseleri %49 halka açık bir şirketin nasılda poip te işlem görmesi mantık,hukuk adına kabul edilemez sizlerden ricamız lütfen bir kanun ile yeterli özelliğe sahip poipteki şirketlerin üst pazara otomatik alınması örnekteki gibi AYES ÇELİK HASIR gibi şirketlerin üst pazarda işlem görmesini rica ederim.

NOT : E DEVLETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ BEN BAŞVURUMU YAPTIM İNŞALLAH İYİ SONUÇLAR ALIRIZ
    Siz de dahil bir çok platformda herkese mesaj attım beraber gidelim diye belki bi birlik oluruz diye ama 1 tane geri dönüş alamadım şimdi seferferlik ilan ediyorsunuz hayırlı olsun ne diyim...

Bide spk daha öncede yazıldı ama genede yazmakdan zarar olmaz belki bu sefer bi kıyak yaparlar kucuk yatırımcıya çok umudum yok ama denemekte fayda var...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

5.  Alıntı Originally Posted by tenha Yazıyı Oku
    #AYES genel kurul notları:
    -Kurul'a katılım oldukça yüksekti.
    -Açılış ve divan kurulu oluşturulduktan sonra, paydaşlar çok sayıda önerge verdiler.
    -Özellikle üst pazara geçiş konusunda yazılı önergeler verildi.
    -Şirket yönetiminin üst pazara geçişle ilgili anlamsız endişelerinin kısmen azaldığı görüldü.
    -Borsa kotasyon müdürlüğünün şirket yönetimini arayarak müracaat etmelerini istediğini öğrendik.
    -Bildiğiniz gibi Borsa kotasyon yönergeleri hükümlerine göre #AYES POİP'ten bir üst pazar değil, ana pazara geçebilecek değerlere sahip.
    -Bütün koşullar hazırken, tek koşul olan şirket yönetiminin Borsa İstanbul'a başvurusu şartı kalmış durumda.
    -Artık şirket yönetimi de buna sıcak bakıyor.
    -Şirket sermaye artırmak istiyor ama POİP'te kaldığı sürece bu zor hatta imkansız.
    -Geçen yıl alınan CARES belgesi şirket ihracatının artarak devamını sağlayacak.
    -Türkiye de alanında bu belgeye sahip tek şirket.
    -Nitekim Geçtiğimiz günlerde Almanya'ya 300 ton numune gönderilmiş ve ürün beğenilmiş.
    -Rekabetin korunması için haklı olarak alınan siparişleri bildirmekte temkinli davranıyorlar.
    -Geçtiğimiz yıl 190 bin ton üzerinde satış yapılmış.
    -Bu yıl aynı miktar satış olsa bile-(ki daha fazla olacağı anlaşılıyor. ) demir fiyatları 16.000TL/ton üzerinden yıllık ciroyu kolaylıkla hesaplayabiliriz.
    -Kar marjı düşük gözüküyor. Ama Şirket ihracatı toplam satışların %50 sine yükseltmeyi hedeflemiş.
    -Dün gelen 2022/3 vergi finansallarını iyi inceleyiniz. Bu gelecek projeksiyonunuz için aslında küçük bir fragman.
    Şimdilik nıtlarım bunlar.
    Sorularınız olursa cevaplarım.
    Dün bir arkadaş genel kurul da, Almanya 'ya 300 ton numune gönderildiğine dair bir konuşma olmadığını söyledi. bir yanlış anlama olmuş olabilir mi?

6. Yok mu iyi bı gelisme haber vs

7.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    yok mu iyi bı gelisme haber vs
    iki gün sonra temmetü alıcaz ama hissemiz hiç bir habere tepki vermemekle ünlenecek bu gidişle...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by Tuncay2534 Yazıyı Oku
    Dün bir arkadaş genel kurul da, Almanya 'ya 300 ton numune gönderildiğine dair bir konuşma olmadığını söyledi. bir yanlış anlama olmuş olabilir mi?
    Genel kurul sonrası GM ve İhracat müdürü ile sohbette söylediler.

Sayfa 109/123 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •