Sayfa 69/123 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 545 - 552 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Çelik hasır donatılı betonların uygulama alanları
    Çelik hasır çeşitli betonarme yapılarında çekme, basınç ve kayma donatısı olarak
    kullanılır. Başlıca kullanım alanları şunlardır:
    * Betonarme yapıların döşemelerinde * Plak ve kabuk yapılar
    * Perde ve istinat duvarları * Otoyol ve otoparklar
    * Saha betonları * Tekil ve radye temeller
    * Hava alanı pistleri * Prefabrike yapı elemanları
    * Metro ve tünel yapımında * Su yapılarında
    * Fabrika zeminlerinde * Yüzme havuzları
    Yukarıda belirtilen alanların dışında aşağıda belirtilen alanlarda da yaygın biçimde
    kullanılmaktadır: Tretuarlarda, ters çatı döşemelerinde çatlaklara karşı üst hasır
    olarak, endüstriyel yapıların çeşitli konstrüksiyonlarında; asma tavanlarda, bahçe çiti,
    korkuluk v.s. gibi. Ayrıca statik hesaba dayalı taşıyıcı olarak; kirişsiz döşemeler,
    nervürlü döşemeler, su deposu cidar ve taban döşemelerinde, baraj, kanal ve
    kanaletlerde, köprü döşemelerinde, makine temellerinde ve benzeri donatıya
    gereksinim duyulan bir çok alanda kullanılmaktadır

40 45 KM uzunluk en 125 mt derinlik 25 metre üstüne 7 veya 8 köprü SANKİ BİR CİSİM YAKLAŞIYOR...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Çelik hasırları betonda kullanmanın başlıca beş yararı vardır: a) Malzemeden
    tasarruf, b) Çatlak kontrolü, c) İşçilikten ve zamandan tasarruf, d) Nakliyeden
    tasarruf, e) Kalite üstünlüğü

3. Yaklaşıyor gelmekte olan...

Ne oldu şimdi taban olmuş nerdeyse?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Olacak ki hissenin değerini bilenler malına ilave yapabilsin...ben bu fırsatı verenlere teşekkür ediyorum...arada bir böyle güzel sürprizler yapsınlar...

6. Haziranda kanal ist. Üzerindeki ilk köprünün temelini atıyoruz diyor reis vakit daralıyor tık tak...

7. Bugün Kemalpaşadaki fabrikaya, şirketin faaliyetleri hakkında bilgi alabilmek için gittim.. Şirket yetkilisiyle yapmış olduğum görüşmede işlerin nasıl olduğunu sordum.. Bana işlerinin çok iyi olduğunu bu aralar ihracat ağırlıklı çalıştıklarını, iç piyasaya yetişemediklerini söyledi.. Fabrikada resim çekmek için izin istediğimde olumlu karşıladı.. ve çektiğim resimleri de sizlerle paylaşacağım. Fabrika içerisinde gezerken yoğun olarak çalıştıklarını gördüm hali hazırda üretilen ürünler de israil'e gönderilecekmiş. Dilovasındaki fabrikada yoğun olarak çalışmaktaymış.. Şirketin ayrıca Aliağa organize sanayide 20 dönümlük bir deposu varmış ve orası da mal ile doluymuş. Ülkemizin en büyük çelik hasır üreticisi olan bu şirkete ortak olduğum için içim çok rahat günlük hareketlere takılmayın büyük resime odaklanın derim. Geçmişte beni tanıyanlar karel, ditaş, göltaş ve tmsn topiclerinden hatırlarlar. Resimleri paylaşıyorum sizlerin içinde de herhangi bir korku olmasın sabırla bekleyen meyvasını yiyecektir.

8. [url=https://klasresim.com/i/7DKzE][img]h[url=https://klasresim.com/i/7DfcX]

Son düzenleme : albea34; 20-04-2021 saat: 16:41.

Sayfa 69/123 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •