Sayfa 121/123 İlkİlk ... 2171111119120121122123 SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 961 - 968 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Artık çıkmasın diye dua ediyorum çünkü altın cümlemiz neydi pirim yapmış hisselerimizi satacaz pirim yapmamışlara yatıracaz YTD.tahtacı dayı ne olur buralarda beklet 1 ay daha

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    eski hissem gerçektende bedava bu fiyatları haketmiyor ülkede tam bir insaat dalgası varken fiyata bak ama bunların patronları adam olmaz o sene genel kurula gitttigimde kararı vermiştim üstünden 3 sene geçti hala üst pazara geçmediler...
    Önceden ilk baktığım hissenin karlılığı,düşük sermayesi,özsermayesi,halka açıklığı,sığ oluşu na bakardım.Şimdi İlk baktığım en önemli şey patron...Patron iyise firmayı geleceğe hazırlıyorsa,önünü açıyorsa o hisse hissedarını ihya bile edebiliyor....Patron sıkıntılı ise hisse ne kadar karlı sığ kaliteli olursa olsun maalesef gitmiyor..Taki patron ne zaman canı isterse o zamana kadar....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3. Bayram değil, seyran değil. Niye tavan oldu bu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://twitter.com/ganicyus/status/...LtEkuN5Lw&s=19

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Artık çıkmasın diye dua ediyorum çünkü altın cümlemiz neydi pirim yapmış hisselerimizi satacaz pirim yapmamışlara yatıracaz YTD.tahtacı dayı ne olur buralarda beklet 1 ay daha
    Ben sözümü tutarım 5binlot bugün eklendi öğle seansına denizyatırımdan saygılar tahtacı bey yıl sonuna kadar her hafta 5bin lot ekleyeceğim söz

6. Bu haberi takip etmek lazım. Sen yıllarca hisseyi Poipten çıkarmazsan poiptekileride böyle toptan çıkarırlar..ytd

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by promethe Yazıyı Oku
    Bu haberi takip etmek lazım. Sen yıllarca hisseyi Poipten çıkarmazsan poiptekileride böyle toptan çıkarırlar..ytd

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok güzel ama daha toplayacaktık neyse elimizi hızlı tutarız eklemeye devamke tahtacı dayı hadi iyisin şaka şaka çok fena yapacaklar seni haberin olsun normal pazarda öyle 5k lotla taban çektiremezsin laaappp yapıştırırlar milyon lotları anlamayazsın zaten bedavanın bedavası hissemiz bi bakarsın mayıstata yönetimi şutlarlar haahahahah

Sayfa 121/123 İlkİlk ... 2171111119120121122123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •