Sayfa 71/123 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 561 - 568 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Piyasalarda morallerin bozuk olduğu bu zor dönem de yatırım yapılacak şirketlerde dikkat edilmesi gereken özellikler...

1-SEKTÖRÜNDE Kİ DURUMU NEDİR.. SIRADAN BİR ŞİRKETMİ YOKSA PİYASA BELİRLEYİCİMİ..
    2-PANDEMİ GİBİ OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA FAALİYETİNE YOĞUN OLARAK DEVAM EDEBİLİYORMU.
    3-BUYUME ODAKLIMI, SUREKLİ KENDİNİ GELİŞTİRİCİ YATIRIM FAALİYETLERİNDE BULUNUYORMU.
    4-KAZANÇLIMI, HASILATI VE KARI SÜREKLİ ARTIYORMU
    5-KARINI YATIRIMICISI İLE PAYLAŞIYORMU..
    6-İHRACATA ÖNEM VERİYORMU..

BU ÖZELLİKLERE SAHİP BİR ŞİRKETE EDER FİYATINDA YATIRIM YAPTIYSANIZ VE TRENE ERKEN BİNDİYSENİZ ARKANIZA YASLANIN VE SABIRLA BEKLEYİN.

2. [ı]benim yatırım mantığıma göre ayes.....

Yukarıda söylediğim özelliklere bugun itibari ile uyan ve kesfedilmeyi bekleyen bir hazinedir..
    özeliklerine sırayla bakalım simdi..
    [/ı]

1-çelik hasır sektöründe 1 numara, en buyuk oyuncu
    2-pandemi sonrası yaptığı hasılat gösteriyorkii durmadan çalışmış
    3-faaliyet raporlarında belirtildiği üzere buyumek için sürekli yatırım yapıyor, son faaliyet raporunda yeni bir üretim hattı kurduğunu belirtmiş.
    4-bilancoda görüldüğü üzere hasılatı ve karı buyuk oranda artmış ve artmayada devam edecek..şirket yetkilisiyle yaptığım görüşmede iç talebe yetişemediklerini öğrenmiştim.
    5-geçmiş yıllara bakıldığında karını az da olsa yatırımcısyla paylaşmış, bundan sonrada paylaşmaya devam edecek.
    6-yaptığı sertifikasyon çalışmaları neticesinde ihracaat gelirlerinde buyuk artış yaşıyor.. Fabrikayı ziyaretimde gördüğüm üretilmiş ürünler ihracat için hazırlanıyordu..

Sıraladığım bu özelliklere sahip olan ayes insallah karel, ditaş, tmsn ve goltas gibi yüzümüzü güldürecektir.. Herkese hayırlı ve bol kazanclar diliyorum.

3. Güzel kapattık haftayı ...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    [ı]benim yatırım mantığıma göre ayes.....

Yukarıda söylediğim özelliklere bugun itibari ile uyan ve kesfedilmeyi bekleyen bir hazinedir..
    özeliklerine sırayla bakalım simdi..
    [/ı]

1-çelik hasır sektöründe 1 numara, en buyuk oyuncu
    2-pandemi sonrası yaptığı hasılat gösteriyorkii durmadan çalışmış
    3-faaliyet raporlarında belirtildiği üzere buyumek için sürekli yatırım yapıyor, son faaliyet raporunda yeni bir üretim hattı kurduğunu belirtmiş.
    4-bilancoda görüldüğü üzere hasılatı ve karı buyuk oranda artmış ve artmayada devam edecek..şirket yetkilisiyle yaptığım görüşmede iç talebe yetişemediklerini öğrenmiştim.
    5-geçmiş yıllara bakıldığında karını az da olsa yatırımcısyla paylaşmış, bundan sonrada paylaşmaya devam edecek.
    6-yaptığı sertifikasyon çalışmaları neticesinde ihracaat gelirlerinde buyuk artış yaşıyor.. Fabrikayı ziyaretimde gördüğüm üretilmiş ürünler ihracat için hazırlanıyordu..

Sıraladığım bu özelliklere sahip olan ayes insallah karel, ditaş, tmsn ve goltas gibi yüzümüzü güldürecektir.. Herkese hayırlı ve bol kazanclar diliyorum.
    sayın albea34.doğru söylüyorsunuz.tamamen katılıyorum.ben şahsen küçük bir yatırımcı olarak elime nakit geçince biriktiriyorum.daha öncede form'da belirttiğim gibi şahsi kanaatim erbosan'ın ilk yıllarını anımsatıyor.geçmişte erbosan bilinmiyordu .şimdi ise biliniyor.bu şekilde devam ettiği takdirde ilerde erbosan olabilir diye düşünüyorum.ödenmiş sermayesinin 40 katı ciro var.üstelik sermaye çok düşük.ciddi hedefleri olan içi dolu bir hisse diye düşünüyorum.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla

5. Isparta merkez bu projenin ayesle bağlantısını araştırın gelecek güzel

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt 5241 Yazıyı Oku
    Isparta merkez bu projenin ayesle bağlantısını araştırın gelecek güzel
    sayın kurt5241 ısparta belediyesinin hazırladığı merkez ısparta projesini kastediyorsanız bildiğim kadarıyla ıtso ekonomi kampüsü karşısında 1milyon258bin metrekare alanda geleceğin ıspartasını kurma projesi.belediye başkanının arazi sahipleriyle toplantı düzenlediği haberini okumuştum.projede 13000 kişinin yaşabileceği konutlar,belediye hizmet binası,cami,okullar,sağlık tesisleri,bisiklet ve yürüyüş yolları,ofis yaşam alanları,1km uzunluğunda kent parkı,30000metrekare kent meydanı,4000 araçlık otopark yer alıyor.belediye başkanı belliki projeye önem veriyor. kamu ihaleleri (köprü) alma becerisi olan ayes için potansiyel müşteri.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

7. Orası doğru ama şu haberler de var ayes arazilerinin üzerine daire ve villa yapacak haberi internette bulabilirsiniz resim yüklemeyi bilmiyorum

8. Ayes ortakları bu linkteki yazıyo dikkatle okuyun ve son faaliyet raporu ile karşılaştırın.. Nasıl bir şirkete ortak olduğunuzu daha iyi anlarsınız

https://emlakkulisi.com/ayes-celik-p...buyuttu/173669

Sayfa 71/123 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •